browser warning text

2017. aasta Tartu pühapäevaste jalgrattamatkade sarja kolmas matk - Nõo A ja O

Pühapäevaste jalgrattamatkade sari alustas 23. aprillil. Kolmas kontrollpunkt on üles seatud 21. mail Nõo A ja O kaupluse juures kell 11.00 kuni kell 14.00. Kontrollpunkti jõudmiseks on vaja endale koostada marsruut.

Me soovitame selleks kasutada võimalikult palju jalgrattateid.

MTÜ Tartu Rattamatkad on mittetulundusühing, mis korraldab ja administreerib Tartu pühapäevaste jalgrattamatkade sarja. Kontrollpunktid on suveperioodil avatud 12 pühapäeval Tartumaa erinevate maapoodide juures. Oleme sihtkohad välja valinud eelkõige selle järgi, et kontrollpunkt jääks Tartust maksimaalselt 20 kilomeetri kaugusele.

Pühapäevaste rattamatkade formaat näeb ette, et matkajad alustavad liikumist oma kodust enda poolt valitud kellaajal ja sõidavad ratastega matka kontrollpunkti enda valitud marsruudil. Kontrollpunktid on avatud ajavahemikus 11.00-14.00. Matkast osavõtjad registreeritakse ning hooaja lõpus loositakse osalejate vahel auhindasid. Loosirattasse pääsevad aga ainult need, kes külastavad vähemalt pooli kalendris olevatest sihtkohtadest.

Kontrollpunktides pakutakse osalejatele juua, pisut näksi ning hädapärast jalgratta remondivõimalust.

Kõik matkajad vastutavad liikluseeskirjade täitmise ja oma turvalisuse eest ise. Tartu Rattamatkade poolt korraldatavad matkad on kõigile tasuta.

Lisainfo: https://www.facebook.com/tarturattamatkad