browser warning text

3D printimise töötuba

See töötuba annab ideaalse võimaluse luua endale midagi unikaalset, õppides ühtlasi selgeks põneva 3D printimise kunsti.

Tänapäeva kiiresti arenevas maailmas, kus iga päev uus digitaalne lahendus ilmavalgust näeb, on käsitsi kirjutamine ja joonistamine muutunud üha vähem populaarseks. Firka ehted on aga ehe näide, kuidas uued tehnoloogiad põimuvad igivanade traditsioonide ja kunstidega. Sirgeldus (ungari keeles firka) on unikaalne joonistus, mis peegeldab ideaalselt autori isikupära ja olemust. 3D printimise töötuba annab sulle ideaalse võimaluse sirgeldada endale või oma lähedasele midagi erilist ning anda sellele kuju läbi 3D modelleerimise ning printida see ka välja meie 3D printeritega. Oma kunstiteose loomine ei võta aega rohkem ega vähem kui 15-20 minutit, selle printimine aga vaevu pool tundi.

Palume kõigil osalejatel kaasa võtta sülearvutid, millesse on eelnevalt juba installeeritud vajaminev tarkvara (prooviversiooni 90 päevaks saab alla laadida järgneval lingil: https://www.rhino3d.com/download).
Töötuba on tasuta! Kõigil osalejatel palume aga eelnevalt ennast registreerida alloleval lingil, märkides ära ka oma e-meili aadressi. Kõigile registreerujatele saadetakse meilile lisainformatsiooni.

https://goo.gl/forms/4gUJdxA5Z4FDUNMV2
Maksimaalne osalejate arv: 4x8 inimest

Üritus toimub Disainiöö raames.