browser warning text

Alion Baltic Festival 2018

Alion Baltic Festival 2018 toimub 10. juulist 13. augustini.

Kontserdid 2018

10. juuli kl 20.00
Avakontsert ja pidu
Kanutiaia Noortemaja, Aia 12, Tallinn
Suur saal, 3 korrus

11. juuli kl 16.30
Õpilaste kontsert: solistid ja erinevad kammeransamblid
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum, Tallinn
Müürivahe 12

12. juuli kl 17.30
Õpilaste kontsert: solistid ja erinevad kammeransmablid
Eesti Ajaloomuuseum - Suurgildi
Pikk 17, Tallinn 17:30

13. juuli kl 19.00
Festivali avamine ja kontsert - Klaveri maagia. Andres Frölich (Saksamaa), Antonio di Cristofano (Itaalia), Michael Bulychev-Okser, klaver (USA)
Esitlusele tuleb Michael Bulychev-Okseri klaveriteos kuuele käele, mis on pühendatud Eesti Vabariigi 100. juubelile.
Mustpeade maja - Valge saal
Pikk 26

14. juuli kl 19.00
Denia Mazzola Gavazzeni, sopran (Itaalia) - Teatro alla Scala solist
Michael Bulychev-Okser, klaver (USA) - festivali asutaja ja kunstiline juht
Rita D'Archangelo - flööt (Itaalia)
Alexander Haskin - flööt (Venemaa) - Moskva Suure teatri orkestri esimene flööt
Yin Zheng - klaver (USA)
Tallinna raekoda
Raekoja plats 1, Tallinn

15. juuli kl 19.00
Kontsert ja Glehni lossi külastus
Vana-Mustamäe 48, Tallinn

16. juuli kl 16.00
Kontsert: solistid ja erinevad kammeransamblid
Oleviste kirik
Lai 50, Tallinn

17. juuli
Kontsert ja reis Helsingisse
Kontsert Temppeliaukio kirikus Helsingisi kell 15.30
Esinevad õpilased ja külalisesinejad
Okalina lasteansambel Hiinast
Lutherinkatu 3, 00100 Helsingi

18. juuli kl 13.00-17.30
Alion Balticu rahvusvaheline konkurss
Instrumendid
Mustpeade Maja
Pikk 26, Tallinn

Kl 20.00
Võitjate kontsert - Alion Balticu rahvusvaheline konkurss
Tallinna Õpetajate Maja - suur saal
Raekoja plats 14, Tallinn

19. juuli kl 18.00
Kontsert Poolamäe pargis - vabaõhukontsert
Toetab Tallinna linn
Esinevad: Olga Makarina - Metropolitan Opera (USA), Alion Balticu kammerorkester - Josephine Koh, dirigent (Singapur)
Külalisesinejad
Herne 30, Tallinn

20. juuli kl 19.00
Alion Baltic International Muusikafestival 2018 ja kunstiline juht Michael Bulychev-Okser esitlevad
Albert Markov, viiul (USA)
kuulus viiuldaja ja helilooja
Manhattani konservatooriumi professor
Kavas ainulaadne loeng J. S. Bachi loomingust ning Rahmaninovi, Kreisleri
ja Gershwini teosed Albert Markovi töötluses
Tallinna raekoda
Raekoja plats 1, Tallinn

21. juuli kl 18.00
Alion Baltic Festivali osalejate ja külalisesinejate kontsert Tartu Jaani kirikus
Solistid:
Olga Makarina (USA) - Metropolitan Opera sopran
Anastasia Kozlova - viiul (Holland)
Sahoko Sato Timpone - metsosopran (USA)
Michael Bulychev-Okser - klaver (USA)
Festivali asutaja ja kunstiline juht Duett Yin Cui - klaver (Hiina) ja Elio Orio - viiul (Itaalia)
Alion Baltic Eesti-Ameerika orkester
Dirigent - Robert Butts (USA)
Kavas ooperiaariad: Puccini, Bellini, ja W. A. Mozart; L. van Beethoven, Tchaikovsky.
Jaani 5, Tartu

22. juuli kl 16.30
Õpilaste kontsert: solistid ja erinevad kammeransamblid
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum, Tallinn
Müürivahe 12

Kl 19.00
Erio Olio, viiul (Itaalia) ja Ying Cui, klaver (Hiina) soolokontsert
Tallinna Õpetajate Maja - suur saal
Raekoja plats 14, Tallinn

23. juuli kl 15.00-17.00
Konverents "21. sajandi muusikaäri
Kanutiaia Noortemaja, 3 .korrus
Aia 12, Tallinn

Kl 19.00
Venemaa rahvakunstnik Vladimir Ovchinnikov klaverikontserdis "Piirideta muusika"
Mustpeade Maja, Valge saal
Pikk 26, Tallinn

24. juuli kl 19.00
Eesti muusika kontsert: Eesti Vabariigi 100 aastat
Kavas Arvo Pärdi, Jaan Räätsa ja teiste heliloojate teosed.
Tallinna raekoda
Raekoja Platz 1, Tallinn

25. juuli kl 19.00
Kontsert "Noored talendid"
Kavas Wolfgang Amadeus Mozarti, Ludwig van Beethoveni, Ferenc Liszti ja Jaan Räätsa teosed.
Mustpeade maja - Valge saal
Pikk 26, Tallinn

26. juuli kl 9.30-12.30
Alion Balticu rahvusvageline muusikakonkurss
Keelpillid
Mustpeade maja - Valge saal
Pikk 26, Tallinn

Kl 18.00-20.00
Alion Balticu rahvusvaheline muusikakonkurss
Vokaal
Avatud publikule
Kanutiaia Noortemaja, peasaal, 3. korrus
Aia 12, Tallinn

27. juuli kl 19.00
Alion Baltic Eesti-Ameerika orkestri kontsert
Kavas Pergolesi oratoorium Stabat Mater, Antonio Vivaldi "Aastaajad", Pjotr Tšaikovski,
Ludwig van Beethoveni, Camille Saint-Saënsi teosed.
Mustpeade maja - Valge saal
Pikk 26, Tallinn

28. juuli
Alion Balticu rahvusvageline konkurss
Klaver: 10.00-14.00 / puhkpillid ja kammermuusika: 14.30-16.30

Kl 17.30
Alion Balticu rahvusvageline puhkpilliansambel - Sebastian Gil - trompet, Alion Balticu õpilased
Eesti Ajaloomuuseum - Suurgildi hoone
Pikk 17, Tallinn

29. juuli kl 9.00-16.00
Kontsert ja retk Vormsi saarele
Kontsert Vormsi kirikus

Kl 19.00
Sergei Stadler ja kammeransambli virtuoosid
Solistid:
Sergei Stadler - viiul (Venemaa) - rahvusvaheliselt tunnustatud viiuldaja
Alissa Margulis - viiul (Belgia) - rahvusvaheliselt tunnustatud viiuldaja, EMI Records artist
Marco Miscignia - alt ja viiul (Itaalia) - Rooma Santa-Cecilia Akadeemia professor
Aleksandr Buzlov - tšello (Venemaa) - Tšaikovski nimelise konkursi kahekordne laureaat
Michael Bulychev-Okser - klaver (USA) - festivali asutaja ja kunstiline juht
Anastasia Kozlova, Viiul (Holland)
Tallinna raekoda
Raekoja plats 1, Tallinn

30. juuli
Retk Mektorysse ja komponeerimiskonverents Composition Conference
Lektorid Steven Kemper (Rutgersi ülikool) ja Aurie Hsu (Oberlin)
Kontsert Samsungi muusikasaalis - Tallinna Tehnikaülikool
Raja 15, Tallinn, 11.00-15.00
Puhkus, lõuna, proovid: 15.00-17.30

Kl 19.00
Kontsert Glehni lossis
Vana-Mustamäe 48, Tallinn

31. juuli
Kontsert ja retk Helsingisse
Kontsert Temppeliaukio kirikus Helsingis kell 15.30
Lutherinkatu 3, 00100 Helsingi

1. august kl 17.30
Õpilaste-õpetajate kontsert
Alexis Vassiliev, kontratenor (Prantsusmaa)
Solistid ja erinevad kammeransamblid
Eesti Ajaloomuuseum, Tallinn
Pikk 17, Tallinn

2. august kl 16.00
Õpilaste kontsert: solistid ja erinevad kammeransamblid
Tallinna Linnamuuseum - Kiek in de Kök Bastion Komandandi tee 2, Tallinn

3. august kl 19.00
Koostöös XXVI Rapla kirikumuusika festivaliga
Rapla suvekooli kammerorkester / Alion Balticu kammerorkester
Dirigent Sergei Stadler (Venemaa)
Programm: Mozart, Rachmaninoff, Pärt jne
Rapla kirik, Kalda 1, Rapla
Pilet 12/7 €

4. august kl 19.00
Koostöös XXVI Rapla kirikumuusika festivaliga
Klaveriduo - Min Kwon (USA) ja professor Michael Bulychev-Okser
Rapla suvekooli kammerorkester / Alion Balticu kammerorkester
Dirigent - Sergei Stadler (Venemaa)
Mustpeade maja - Valge saal
Kavas Mozart, Rahmaninov, Saint-Saens
Pikk 26, Tallinn
Pilet 12/7 €

6. august kl 19.00
Festivali galakontsert - Eesti 100
Parimad Eesti vokalistid, Alion Baltici rahvusvageline orkester, dirigeerib Stadler, Eesti Televisiooni koor
Estonia kontserdisaal
Estonia pst 4. Tallinn

8. august kl 16.00
Reis Pärnusse
Kontsert Pärnu Kuninga tänava põhikoolis
Kuninga 29, Pärnu

9. august kl 19.00
Reis Riiga
Rīgas Latviešu biedrība
Merķeļa iela 13, Riia

10. august kl 16.30
Õpilaste kontsert: solistid ja erinevad kammeransamblid
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum, Tallinn
Müürivahe 12

12. august kl 12.00-17.00
Viiuli meistriklassid - Ivry Gitlis
Mustpeade maja - Valge saal
Pikk 26, Tallinn

13. august kl 19.00
Viiulikontsert - Ivry Gitlis
Michael Bulychev-Okser - klaver
Alion Balticu õpilased
Mustpeade maja - Valge saal
Pikk 26, Tallinn

Alion Balticul on õigus kavas muudatusi teha.

Vaata veel:

Näita kaardil Sulge kaart