browser warning text

Arvamusfestival: Kas surnukstöötamine on paratamatus?

Loov Eesti kutsub 10. augustil algusega kell 16:00 Paidesse sotsiaalse innovatsiooni alale osalema arutelus "Kas surnuks töötamine on paratamatus?"

Järjest enam ettevõtjaid peab toimetulemiseks rööprähklema ehk oma oskusi eri viisidel kasutama. Just loomeettevõtjad peavad elus püsimiseks tegelema väga paljude erinevate tegevustega. Lisaks tegevuste killustatusele ja ajamahukusele ei liigitu mitmed uuenduslikud ja valdkonnaülesed tegevused ja ideed olemasolevas süsteemis kuskile.

Olenevalt ettevõtte klassifikatsioonist sõltub näiteks maksukoormus ja/või detailplaneeringute kohustus. Hetkel kehtiv seadusandlus surub ettevõtjad raamidesse ja takistab ettevõtlusega alustamist ning uute ideede arendamist. Sellised ootamatud probleemid tõstavad aga töökoormust veelgi.

Milline võiks olla lahendus rööprähklemisele? Kas ainult loovatest lahendustest ja teenusedisainist piisab või peaks selleks näiteks toimuma muutus ka inimeste mõttemaailmas?

Arutelu juhib tele- ja raadioajakirjanik ning koolitaja Märt Treier. Osalevad: visionäär Linnar Viik; koolitaja Indrek Maripuu ajurünnakustuudiost Loovusait; teleprodutsent Triin Luhats ja kliiniline psühholoog Katrin-Evelin Kalaus.

Ootame teid kõiki kuulama, arutlema ja arvamust avaldama. Kohtumiseni 10. august 2018 Paides sotsiaalse innovatsiooni alal kell 16:00-17:30!

Meie koht kaardil on nr 17.

Vaata veel:

Galerii