browser warning text

Audiovisuaalne näitus "DA7A"

Tartu Kõrgema Kunstikooli Meediadisaini osakonna IV kursuse tudengid avavad galeriis Noorus audiovisuaalse näituse “DA7A”.

Seitse lõpukursuse tudengit on kokku kogunud viimase nelja aasta jooksul osakonnas valminud audiovisuaalsed liikuvad pildid ning presenteerivad neid oma eriala professionaalidele ja laiemale avalikkusele.

Näituse korraldajate sõnul on materjali palju ning tänu sellele on ekspositsioon lahterdatud ja organiseeritud, et luua vaatlejale süstemaatiline keskkond, kus näitust vaadata.

Meediadisaini osakonna juhataja Jaanus Eensalu arvates pakub näitus loovuse tulmet ehk meediadisaini andmete jäädvustamist suurtegude sõnaraamatusse. Näitust "DA7A", seda avatut arengut, suudavad need 7 indiviidi paigutada loovuse jadasse, tegeleda andmete kogumisega ja suhestuda teostega – väljundiks on kunst.

Näitus "DA7A" avatakse 22. veebruaril kell 19:00 galeriis Noorus ja on meediadisaini osakonna aastanäituste sarjas juba seitsmes. Pakutakse süüa, juua ning trummikiled panevad vibreerima ansamblid Sattiva ning Condrad.

Näitust kureerivad Mesike Männik, Mall Kullamaa, Emma Eensalu, Karilin Tõnisoja,
Siim Parisoo, Otto Suits, Mihkel Loomus.