browser warning text

Avatud Ateljee Kunstistuudio 11. aastanäitus

Avatud Ateljee Kunstistuudio on loodud aastal 2007. Korraldame erinevaid süvaõppelisi kunstikursuseid Võrumaal.

Selle aasta näitusel näitame kolme kursuse väljapanekut: keraamika (juhendaja Aivar Rumvolt), joonistamine (juhendaja Ruti Jõgi-Rumvolt), õlimaal (juhendaja Aivar Rumvolt). Kursuslaste looming on sündinud septembrist kuni juuni alguseni. Tegemist on suuresti asjaarmastajatega, kel ei ole varasemat kunstialast haridust, kuigi tihti kuulen tagasisidet, et tööd tunduvad väga head ja professionaalsed.

Oma tegemisi kajastame igakuiselt oma Facebooki lehel https://www.facebook.com/MTUAvatudateljeeklubi/ ja MTÜ Avatud Ateljee Klubi kodulehel http://www.avatudateljeeklubi.ee/.

Võtame vastu XII hooajaks uusi õpilasi, oodatud on kõik, kel on huvi ennast loominguliselt väljendada ja arendada. Vajalik on registreerimine: rutijogi@gmail.com, tel +372 508 7131. Hea uudis on, et meil on samas majas, Jüri 26, uued ruumid - õppeklass ja puhkeruum ning saame algaval hooajal vastu võtta rohkem õpilasi.

Unistus oma Võru Kunstimajast püsib ikka elus, vaata meie lehte ja panusta, kui tunned, et tahad meie üritust toetada https://www.facebook.com/vorukunstimaja/.

Ruti Jõgi-Rumvolt ja Aivar Rumvolt

Väljapanek avatakse 25. juunil kell 17.

Galerii on avatud suveperioodil E–R kell 15:00-19:00 ning Võru Kandles toimuvate ürituste ajal.

Näituse külastamine on tasuta.