browser warning text

Comedy Estonia: Karl-Alari Varma "Kvaliteetaeg"

Karl-Alari Varmat võib tunda kui Comedy Estonia koomikut, kes tavaliselt õhtujuhi rollis teisi lavale juhatab. Seekord on tal aga ise tund aega nalju ja mõtteid, mida ta jagada soovib.

Karli puhul kehtib lause, et sa võid võtta poisi Lasnamäelt, kuid sa ei võta Lasnamäge ära poisist. Kõik, mis temaga kodukandist kaugemal juhtub, on ikkagi vaadatud läbi unikaalse prisma, mida ükski teine koht maailmas ei paku. "Kvaliteetaeg" ongi kogum neist mõtetest ja lugudest, mis Karlil oma rännakutel juhtunud on. Karl peegeldab maailma just nii, et kogu see absurdsus, mis selles eksisteerib on äkki kõigile märgatav.

"Kvaliteetaeg on võimalus olla reisil 16-aastase Karliga tema omamoodi avastusretkel väljaspool kodust Lasnamäed. Lust on näha, kuidas ammu suht lühikesel perioodil lahti rullunud lugu on samas täis põimitud seiku ja mõtteid, mis on teinud Karlist Karli. "Kvaliteetaja" tähendus selgub küll ainult show´d vaadates, kuid samas sobib ta ka üldiseks kirjelduseks, sest tegu tunniga, mis on üllatav, aus ja Karlile omaselt uskumatult lõbus."
- Ardo Asperk

Soojendab Ardo Asperk

Etendus algab 20:00 (sissepääs 19:30).
Etendus on eesti keeles.
Show on soovitatavalt vanusele 16+ ja avatud meelega inimestele.
Etendus kestab orienteeruvalt 2 h koos vaheajaga.

Näita kaardil Sulge kaart