browser warning text

Etendus ''Lollidemaa'' ja ansambli Pillikud kontsert

12. augustil saab Kallaste Turismitalus näha etendust "Lollidemaa" ja kuulata ansamblit Pillikud.

"Lollidemaa" on monolavastus, mille värvikad tegelased ja erinevad lühilood pakuvad palju äratundmisrõõmu. Me kõik teame lollidemaad, kus loll kass ja kurikaval rebane soovitavad puupoisil oma kuldmündid maha külvata ning siis lihtsalt oodata üks öö ja sinna kasvavat rahapuu, mis täis kuldmünte. Sellest muinasjutust ongi inspireeritud lavastus, kus puudutakse inimlikke nõrkusi, pahesid ning rumalust. Seda kõike loomulikult läbi koomika.

Laval: Indrek Taalmaa

Enne etendust on võimalik nautida ilusat muusikat – teile esineb ansambel Pillikud. Pillikud on ansambel, mis koosneb sõpradest, kes ühendavad oma loomingus armastuse muusika ja kodumaa vastu. Ansambli muusika on inspireeritud eesti keelest ja -rahvuskultuurist ning saanud uue hingamise läbi kaasaegsete seadete ja helikeele. Koosseisus Marianne Leibur (laul, viiul), Jana Kütt (laul), Ann Mäekivi (laul, vioola), Tobias Tammearu (saksofonid), Robert Rebane (akordion, akustiline kitarr, laul), Karl Madis Pennar (elektrikitarr), Martti Laas (basskitarr), Jan Kulbin (trummid). Marianne Leibur on muide Kalju Terasmaa tütre-tütar.

Kalju-lava on oma nime saanud Kalju Terasmaa järgi, kelle lapsepõlv möödus samas piirkonnas. Lava asub Tallinnast 45km kaugusel, vana Haapsalu maantee ääres metsas. Kalju-lava üritustel ei ole istekohad märgitud, sestap tasub tulla kohale varem, et sobiv koht ise välja valida. Kõikide ürituste ajal on alati avatud ka kohvikud, kus on saadaval nii soe toit kui ka maitsvad küpsetised. Kohvikud avatakse 1,5 tundi enne kontserdi algust.

Lastele kuni 7 (k.a.) eluaastani on üritusele sissepääs tasuta. Lastele jagub lisaks tegemisi ka Kalju-laval väikesel mänguväljakul ja Kallaste Talu loomapargis.

Kohvik: 17.45
Kontsert: 18.00
Etenduse algus: 19.30

Loode-Eestis on mitmeid avastamist väärt kohti – võtke aeg maha Eestimaaga tutvumiseks!