browser warning text

Etendus "Pruutneitside suur saladus"

19. juuli esietendub Palmse mõisas Austraalia näitekirjaniku Elizabeth Colemani "Pruutneitside suur saladus" mille lavastajaks on Ivo Eensalu.

Etendus"Pruutneitside suur saladus"

Austraalia näitekirjaniku Elizabeth Colemani "Pruutneitside suur saladus" (Secret Bridesmaids' Business) on naljakas lugu tõsistest asjadest: tõest ja selle salgamisest, õhulossidest ja päris elust, lojaalsusest ja sõprusest, armastusest ja seksist, abielu mõttest, ning kaasaegse naise elust oma bioloogilise kellaga, mis ei kavatsegi ühiskondlike arengutega sammu pidada.

"On õhtu enne Megi kauaoodatud pulmapäeva. Tulevane pruut, tema ema ning pruutneitsid on kogunenud hotellisviiti, et tähtsaks päevaks viimaseid ettevalmistusi teha ning mõnusalt omakeskis aega veeta. Ent pruutneitsitel on saladus, mis võib järgneva päeva, rääkimata pruudi eluunistustest, kihva keerata. Kas rääkida tõtt või säästa sõpra mahasalgamisega? Pruutneitsid toimivad oma südametunnistuste järgi, mis aga sunnib nende kalli sõbranna roosade pilvede pealt alla kobima ja tegelikkusega silmitsi seisma.."

Autor: Elizabeth Coleman

Lavastaja: Ivo Eensalu.

Näitlejad : Viire Valdma, Saara Nüganen, Eva Püssa, Nele-Liis Vaiksoo, Dayana Zagorskaya ja Aleksander Ots.

Esietendus 19. juuli
Etendused toimuvad: 19. juuli, 20. juuli, 21. juuli, 24.juuli, 25. juuli, 26. juuli, 27. juuli, 30. juuli, 31.juuli, 1.august, 2. august ja 3. august

info@palmse.ee

+372 5559 9977

Vaata veel:

Galerii