browser warning text

Giidituur näitusel "Ajavahe. Time Difference"

Kaasaegne kunst huvitab, aga natuke hirmutab ka? Siis on hea vaadata Tallinna rakenduskunsti triennaali peanäitust koos giidiga. Ringkäigud toimuvad eesti ja vene keeles, eelteadmised kaasaegsest kunstist pole vajalikud.

Giid ei jaga õigeid vastuseid selle kohta, mida kunstnik üht või teist tööd luues meile öelda soovib, küll aga annab ta kätte niidiotsad ja viskab vihjeid, kust hakata harutama, tunnetama, mõtestama.

Eestikeelsed giidituurid tekstiilikunstnik ja leiutaja Kadi Pajupuu juhendamisel toimuvad 20.05, 03.06, 17.06, 01.07 ja 15.07 algusega kell 12.

Venekeelsed ringkäigud Laura-Marija Brunova eestvedamisel toimuvad 03.06 kell 14 ja 08.07 kell 12.

Giidituurist osa saamiseks tuleb osta muuseumipilet - täispilet 4, sooduspilet 2 eurot. Giidituur kestab umbes tunni. NB! Piletiraha eest saab vaadata ka Eesti tarbekunsti uut ja uhket püsinäitust muuseumi teisel korrusel.

7. Tallinna rakenduskunsti triennaali peanäitusel "Ajavahe. Time Difference" uurivad tarbekunstnikud ja disainerid aja erinevaid käsitlusi. Esindatud on keraamika, ehte-, klaasi-, tekstiili- ja sepakunst, traditsioonilisemate väikevormide kõrval ka videomeedium ja suuremad installatsioonid. Näitusel on väljas 49 tööd kunstnikelt 19 riigist. Rahvusvaheline žürii valis need välja 256 töö seast. Lisainfo www.trtr.ee

Vaata veel:

Galerii