browser warning text

Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival "HÕFF"

Mudapealinna lahedaim festival "HÕFF" tuleb koos volbriga!

29. aprillist 1. maini 2016 kestev Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival (HÕFF) kutsub kõiki filmisõpru Haapsallu tähistama kevadet koos žanrikino tippude ja nimekate külalistega.

Üheteistkümnendat sünnipäeva tähistav Baltimaade ainukene žanrifilmidele keskenduv filmifestival demonstreerib traditsiooniliselt viimase aasta parimaid, julgemaid ja originaalsemaid linateoseid hoogsatest põnevikest kriipivate õudusfilmideni.

Juba festivalidel kriitikutelt ja publikult üksmeelse tunnustuse saanud hittfilmide kõrval üllatatakse publikut ka mitme esilinastuse ja rariteetse klassikaga 35 mm filmikoopialt, mida seni Eestis suurelt ekraanilt pole näidatud. Vaatamist jagub nii noortele kui ka kogu perele ning loomulikult ei puudu programmist ka friigi- ja ekstreemfilmide sektsioon. Kokku näidatakse festivalil orienteeruvalt 25 täispikka filmi.

Esimest korda festivali ajaloos on tiheda filmiprogrammi kõrval ka temaatilised eriüritused raamatulaadast robotite ehitamiseni. Nii eriürituste kui filmiprogrammiga saab tutvuda HÕFFi veebilehel ja sotsiaalmeediakanalites.

Festivali korraldavad Haapsalu Linnavalitsus, MTÜ HÕFF ja MTÜ Pimedate Ööde Filmifestival.

Vaata rohkem festivali filmide kohta www.hoff.ee või HÕFFi kodulehelt!

Kontakt:
Helmut Jänes
HÕFFi programmi koordinaator
helmut.janes@poff.ee

Vaata veel: