browser warning text

Hocico kontsert

Damn.Loud, Sveta Baar ja Out Of Line Music esitlevad: Mehhiko legendaarne kuri-electro industriaalduo Hocico taas Tallinnas!

Racso Agroyam ja Erk Aicrag - Mexico tänavatel füüsilist ja mentaalset vägivalda kannatanud sõbrad asutasid 1993. aastal midagi, mis aitaks lõpetada vägivalda ja viha nende elus ning see ongi Hocico, mis tähendab Mehhiko slängis inetust. Väga pika ajalooga, peaaegu 30 aastat eksisteerinud Hocico on välja andnud 33 helikandjat ja videot ning andnud lugematu koguse kontserte üle maailma.

Kontsert toimub 18. augustil Sveta baaris. Tegu saab olema juba kuuenda Hocico kontserdiga siinmail, mis kinnitab seda, et Mehhiko duole meeldib siin ning Eesti publik jätab neile alati ääretult positiivsed mälestused ning soovi Eestisse naaseda.

Hocico kontserdi kodumaiseks külaliseks on Evestus - 2010. aastal loodud bänd on Eesti industriaalroki üks lipulaevu, kelle videod ja kontserdid tekitavad fännides elevust ning teistes jäledust. Ühtlasi rikkus Evestus ära eestlaste jaoks ühe tähtsaima muusikaürituse, osaledes 2017. aasta "Eesti laulul", näpates mõnelt potentsiaalselt võidukandidaadilt finaalikohagi.

BFTV DJ-d:
DJ Demoniddio
DJ Padre

Vaata veel: