browser warning text

Iloni Imedemaa illustratsioonikursus

Novembrist aprillini toimub Iloni Imedemaal illustratsioonikursus, mille käigus saadakse teadmisi illustratsioonikunsti kujunemisloost ning õpitakse tehnilisi lahendusi raamatu illustreerimiseks.

Eelkõige on kursusele oodatud 14-18-aastased kunstihuvilised, kuid osaleda võivad ka vanemad. Koolitaja on kirjanik ja illustraator Annely Lember.

Iloni Imedemaa juhataja Anne Suislepa sõnul sai kursuse korraldamise idee alguse iga-aastaselt Ilon Wiklandi nimelise noore kunstniku preemia konkursilt. "Konkursile saadetud illustraatsioonitööde põhjal oleme märganud vajadust illustratsioonitehnikate õppeks. Seda Eestis kahjuks eriti kusagil põhjalikult ei pakuta," ütles Suislep. "Seetõttu korraldamegi Iloni Imedemaal kõigile huvilistele – põhikooli vanemast astmest kuni täiskasvanuteni – viis kuud kestva illustratsioonikursuse. Ühtlasi on see noortele hea võimalus end ka sel aastal juba väljakuulutatud uue konkursi tarvis täiendada."

Koos hakatakse käima laupäeviti kl 14-17. Esimene kohtumine on 19. novembril 2016. Kursus lõpeb osalejate illustratsiooninäitusega Iloni Imedemaal.

Illustratsioonikursuse maksumus on õpilastele 15 €, täiskasvanutele 25 €. Hind sisaldab materjale.

Eelregistreerimine ning tasumine kuni 16. novembrini Iloni Imedemaa kassas. Kohtade arv on piiratud.

Lisainfo: imedemaa@salm.ee, tel +372 5836 2803

Kursuse toimumist toetavad Eesti Kultuurkapital ja Hasartmängumaksu nõukogu.

Vaata veel: