browser warning text

Improteater Impeerium. Laval koos Kait Kalliga

Novembris on külaliseks Kait Kall, keda teatakse enamasti telesarja "Naabriplika" ning meelelahutussaate "Suur komöödiaõhtu" näitlejana.

Kait lõpetas 2011. aastal Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias näitleja eriala ning asus 2013. aastal tööle Von Krahli Teatrisse. Samuti on ta teinud kaasa Cabaret Rhizome’i etendustes ja ka komöödialavastuses "(T)öö klubis". Kait on ääretult muheda ja hea komöödiatunnetusega ning sobib improlavale nagu valatult.

Etendused toimuvad:
15. novembril Tartu Karlova Teatris
23. novembril Rapla Kultuuriklubis BAAS
24. novembril Tallinna Kammerteatris

Improteater Impeerium kasvas välja 2014. aastal esimesest professionaalsest improtrupist Eestis, trupil on improkogemust juba pea 10 aastat. Liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks Impeeriumile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on Impeeriumis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud, kes aitavad levitada improarmastust Eestis. Ladinakeelne sõna "imperium" tähendab võimu. Improteater Impeerium soovib vallutada kõikide eestlaste südamed ning tekitada sellega maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim.

Trupis:
Näitlejad: Merilin Kirbits, Kati Ong, Mairi Tikerpalu, Maarika Mesipuu-Veebel, Tarvo Krall, Rauno Kaibiainen, Erki Aule, Maarius Pärn.
Muusikud: Tarvo Krall, Ragnar Toompuu, Madis Jürgens, Madis Kreevan.
Valgustajad: Mario Saarik, Aleksander Sprohgis
Projektijuht: Monika Tomingas

facebook.com/improimpeerium

improimpeerium.ee

Vaata veel:

Galerii