browser warning text

Iris Kivisalu näitus "Porcelain China"

"Porcelain China" seeria viib vaataja abstraktse ilu, pinnaaluste tundmuste ja ekspressionistliku fotokunsti ristumispunkti.

Unenäolise esteetikaga seeria, mis on algselt sündinud koostööst ehtekunstnik Linda al-Assiga, avaldas selle aasta alguses ka maailma juhtivaim kaasaegset kunsti kajastav veebiplatvorm iGNANT.

Iris Kivisalu (sünd 1983) on Eesti fotograaf, kes põimib endale omast, kerget, melanhoolset ja kurbilulikku maailmatunnetust nii portreedesse kui ka dokumentalistikalaadsesse olustikku, vahest ka moekunsti. Ta armastab pildistada nii inimloomust kui elutuid fragmente, tihti abstraktsemaid subjekte. 2017. aastal võitis ta esikoha mainekal rahvusvahelisel Nikoni konkursil "Best Portrait and Wedding Photograph 2017". Tema töid on avaldanud kõik Eesti suuremad väljaanded, samuti der Spiegel. Kivisalu on ka feministliku ajakirja sugu:N kaasautor ja fototoimetaja.

"Porcelain China" on tema teine isikunäitus.

Näituse avamine 12.04.2018 kl 18.30.

Samal ajal on Iris Kivisalu tööd grupinäituse "Silmast silma" vormis esindatud ka Juhan Kuusi Dokfoto Keskuses Telliskivi loomelinnakus. Rohkem infot leiab siit: https://goo.gl/VWPJi1.

Stella Soomlais stuudio on avatud E-R 11-19, L 11-17.

Vaata veel: