browser warning text

Jõulud Nigulistes

Tallinna vanalinna südames asuv Eesti Kunstimuuseumi filiaal Niguliste muuseum kutsub osa saama muinasjutulisest jõuluajast.

Selleks, et Niguliste külastamine eriti meeleolukaks kujuneks pakub muuseum koostöös Reval Cafèga asutustele ja sõpruskondadele jõulupeo pidamise võimalust keskaegses kirikuhoones uhkete kunstiteoste keskel. Jõulumeeleolu loob 26. novembril avatav suurejooneline jõulukuusk, mida kaunistab SHISHI eriline ehtekollektsioon. Jõuluürituse pakett „Jõulupidu vanas Tallinnas” sisaldab jõulupuuga tutvumist, muuseumiekskursiooni, orelimuusikat, väikseid üllatusi ja maitsvat lõuna- või õhtusöögimenüüd Reval Cafè kohvikus.

Niguliste uhke jõulukuuse all on samuti parim koht lastele meeldejääva ja helge jõulupeo korraldamiseks. Seetõttu pakuvad Niguliste muuseum ja Reval Cafè jõulupeo paketti ka lastele. Pakkumine sisaldab temaatilist ekskursiooni koos töötoaga (võimalus valida kolme jõuluteemalise programmi vahel), väikest kingitust, piparkooke ja morssi ning soovi korral ka lõuna- või õhtusööki Reval Cafès.

Tellimine ja info:
niguliste@ekm.ee
tel 631 4330, 5343 1052
nigulistemuuseum.ekm.ee

Vaata veel:

Galerii