browser warning text

Kalle Sepp ja revüüteater Starlight Cabaret "Life Is a Cabaret"

Kalle Sepp ja revüüteater Starlight Cabaret publiku soovil suurel laval: viimane võimalus näha revüülavastust "Life is a Cabaret"!

Revüüteatri Starlight Cabaret suurt publikumenu nautinud dokumentaalrevüü tuleb publiku soovil veel viimaseid kordi suurele lavale. Lavastuses Eesti varietee grand old man'i Kalju Saarekese elust esitavad Kalle Sepp ja Irina Haak aegumatuid hitte ning laval 12 säravad tantsijat ja 23 suurejoonelist revüünumbrit.

Kaunid kostüümid, imelised tantsunumbrid ja efektne show-valgus loovad unikaalse tervikelamuse.

Revüülavastus toob vaataja ette üle poole sajandi Eesti meelelahutuse ajaloos alates inspireerivatest 1930ndatest, seilab nõukogude aja estraadikunsti laineharjal ja kulmineerub varietee kuldajaga, mil anti etendusi nii Haapsalu Kalurikolhoosi varietees Lääne Kalur kui ka legendaarses Kihnu Jõnnis, nii Viru hotellis kui ka Olümpia varietees. Lavastus taasloob vanu varieteenumbreid ja annab neile uue hingamise, lastes end inspireerida ajastu muusikast ja esteetikast, nii liikumiskeeles kui kostüümides.

Stsenaarium ja lavastus: Kristjan Kurm
Kostüümid, koreograafia ja lavastus: Elo Unt
Laulusolistid: Ira Haak ja Kalle Sepp
Artistid: Liisi Org, Britt Kõrsmaa, Egle-Riin Rüütel, Marion Saarna, Mari Simm, Ethel Roosimägi, Kristina Raja, Merilin Lehtmaa, Sergei Kuznetsov, Paul Reinolt, Kardo Kukk ja Semen Prygorodov
Numbrite taastamisel on olnud abiks veel koreograafid Marina Kesler, Argo Liik, Liisa Laine ja teised.
AV tehniline teostus ja helirežisöör: Alo Jaanivald ja DC Audio OÜ
Valguskujundus ja tehniline teostus: Karel Kansvein ja Xell Light OÜ
Videokujundus: Taavet Jansen
Esietendus 10. oktoobril 2014 Tallinnas Sokos Hotel Viru Show & Dinner restoranis Merineitsi.