browser warning text

Karlova päevad 2018

Karlova kutsub külla!

14.-20. maini 2018 toimuvad taas Karlova päevad, mis täidavad linnaosa nii kohalikele kui külalistele suunatud kultuuri- ja meelelahutusüritustega.

Traditsiooniliselt on nädal jagatud erinevateks teemapäevadeks, kust ei puudu ka publiku suured lemmikud Eharoosa kirjandusõhtu, Voronja korternäitus, aiakino, kodukohvikud ja lõkkeõhtu Rebase sadamas. Ekskursioonidest on kavas kirjanduslik ringkäik, varahommikune Karlova ekskursioon ja nahkhiireretk. Programm on eriti tihe teisipäevasel kunstipäeval, mil saab vaadata lausa seitset kunstinäitust, lisaks avavad peomelus oma õued ka Tartu kunstikoolid.

Karlova Seltsi esimehe Arne Halli sõnul on kõige rohkem külalisi oodata reedel toimuvale kodukohvikute päevale ning laupäevasele perepäevale Loodusmaja ja Loomemajanduskeskuse pargis. "Sel korral avab oma uksed üle 30 kodukohviku ning menüüs on küllaga nii kohalikku kui eksootikat, leivakõrvaseks pakutakse näiteks ka muusikat ja puutööd." 19. mail toimuvale perepäevale oodatakse nii suuri kui ka väikeseid, sest tegevust on kuhjaga: osa saab võtta mitmest töötoast, kaubelda kirbukal ning kuulata kontserti, kus Karlova lauljate-tantsijate kõrval esinevad ka Inga Lunge ja Toomas Lunge, orkester Popsid ning ansambel Pööriöö.

Tutvu Karlova päevade kavaga Karlova Seltsi kodulehel: http://karlova.ee/karlova-paevad!

Karlova päevi korraldab Karlova Selts koos arvukate koostööpartneritega nagu kohvik Anna Edasi, Tartu Loodusmaja, Lille Maja, Noored Toredate Mõtetega, Päästeamet, Politsei- ja Piirivalveamet, Karlova sadam, Rebase sadam jpt. Festivali toetavad Tartu Linnavalitsus, Kodanikuühiskonna Sihtkapital ja Eesti Kultuurkapitali Tartumaa ekspertgrupp.

Lisainfo: Arne Hall, Karlova Seltsi esimees, tel +372 511 8829.

Vaata veel: