browser warning text

Kõik Normaalsed Inimesed, KNI

Näidendi autorid on tuntud noortekirjanik ja seriaaliautor Aidi Vallik ning näidendivõistluse 2011. a võitja Piret Jaaks.

Põnev autorite kombinatsioon toob vaatajani haarava ja kriipiva sündmustiku ühe tavalise koolitüdruku elust täna Tallinnas. Neile sekundeerivad endisest punkarist lavastaja Tamur Tohver, kes sai varases nooruses tuntuks omaaegses noortelavastuses "Uus poiss". Samuti omaaegsest punkansamblist Vennaskond välja kasvanud helilooja Mait Rebane, kes kirjutas igati haaravad helimaastikud. Nende nägemusest ei puudu ka tänane protest kivinenud ülalt-alla vanemliku suhtumise vastu. Kunstnikuna lööb kaasa Kalju Kivi. Lavastusmeeskond loob askeetliku, kuid efektse mängukeskkonna.

Realistlikult emotsionaalse ja pingelise lavastuse tegevus hargneb täna. Isaga elav peategelane Stella satub intriigi kahe koolikaaslasest venna vahele. Käivitub ettearvamatu ja kohati ohtlik sündmustik, mis loob läbi huumori ja põneviku uue kvaliteedi nii noorte tärkavasse maailmavaatesse kui nende suhetesse oma vanematega. Tunded, mootorrattad, portaalide trikid, sõbrannad ja armumine. Kohati hell ja kohati kompromissitult otsene suhtlus tuleb meile kõigile tuttav ette - ja mitte alati ei põhjusta seda murdeiga!

"Kõik Normaalsed Inimesed, KNI" esietendub 14. novembril Vaba Lava teatrikeskuses.
Polygon Teater ja Teatrikool on Vaba Lava asutajaliige ja tegutseb alates aastast 2008. Kuulub liikumisse International Platform for Performer Training ja on ka Theatre and Performance Research Associationi liige. Erinevalt enamikust Eesti teatritest ei ole Polygon Teater Eesti Vabariigi püsitoetuse saaja.

Omniva #EV100 kingitus

Vaata veel: