browser warning text

Konrad Mägi Ateljee näitus "Sajaga suvi"

28. augustil kell 17.30 avatakse Võru Linnagaleriis Konrad Mägi Ateljee Seltsi näitus "Sajaga suvi". Näitus jääb avatuks 28. septembrini 2018.

Konrad Mägi Ateljee Selts MTÜ, mis tegutseb Tartus, Raekoja plats 8 IV korruse ruumides, (samades, kus kunagi maalis Konrad Mägi!), on Tartu ja Eesti kunstielus osalenud nüüdseks 30 aastat. Selts on välja kasvanud Pallase ühingu maalistuudiost. Vabaateljeena tegutsev maaliõppe keskus on alal hoidnud järjepidevust maalisuunal, mis tugineb natuuripõhisele maalilaadile, valguse ja värvi ning kompositsiooni tundmisele. Maaliõpet on jaganud pallaslased Kaja Kärner ja Heldur Viires. Seltsi liikmed, kes kõik on teatud astmeni stuudiumi läbinud, esinevad näitusel eriilmeliste töödega, põhiliselt on kajastatud maalisuvi 2018 – tähistamaks Eesti 100. sünnipäeva ja maalistuudio 30. aastapäeva.

Näitust kureerivad Alo Aarsalu ja Martti Ruus.

Näitusel osalevad kunstnikud:

Alo Aarsalu, Koidu Laur, Margus Mekk, Silja Härm, Katrin Tukmann, Martti Ruus, Lemme Haldre, Mari-Ann Remmel, Maire Aarsalu, Tiiu Kreim, Anu Isküll, Tiia Kõnnussaar, Maris Tuuling, Mart Trummal, Artur Tuur Kuus, Karin Karlsson, Margus Meinart, Külli Trummal, Katrin Moora, Meeta Eliise Veigel, Mailis Toompuu, Tea Lemberpuu, Sirje Piir, Saima Männo, Karitas Uus, Aita Keerberg, Astrid Helberg, Kyllike Pilden, Evi Gailit.

Galerii on avatud suveperioodil E-R kell 15:00-19:00 ning Võru Kandles toimuvate ürituste ajal, alates septembrist avatud E-R 12:00-19:00 ning Võru Kandles toimuvate ürituste ajal.

Näituse külastamine on tasuta.

Vaata veel:

Näita kaardil Sulge kaart