browser warning text

Kontsert "Tähti üheks õhtuks"

Naistepäeva järgsel nädalal toimuv kontserdiseeria leiab aset Tallinnas, Pärnus ja Tartus.

Esimest korda annavad sellises koosseisus kontserdi meie tippnimed, keda saadab meie parim poporkester – Estraadiraadio. See on suurepärane võimalus kinkida kontserdielamus oma kallimale.

Kontsertide märksõnad on kuumad hitid, metsik energia ja törtsuke juttu. Kõike võib juhtuda ...

Ivo Linna on üks uskumatu energiaga palavalt armastatud artist. Alles hiljuti osales ta Eesti Laulu "rallil" ning andis välja nii uue plaadi kui ka raamatu "Suur loterii". Tema raamatus on ära mainitud 36 laulu koos kommentaaridega ning sinna kuulub ka "Tähti üheks õhtuks". Kindlasti on Ivo repertuaaris olevad Alo Mattiiseni viis isamaalist laulu need lood, mille puhul on tehtud ajalugu koos rahvaga. Kuid neid hitte ju jätkub pikalt: "Vana vaksal", "Kikilips", "Laula mu laulu", "Kaelakee hääl" jne ... jne ...

Tõnis Mägi on meie muusikamaailma üks olulisemaid mõjutajaid ning legendaarne muusik, olles eeskujuks paljudele noortele artistidele kogu oma loominguga. Pika ja värvika loometee jooksul on sündinud väga palju häid lugusid ning üks tema loomingu kõige eredamaid tähti on kindlasti "Koit", mille tähendus on rahvale igavikuline ning mida peetakse ilmselt kõige paremaks ja kordaminevamaks looks läbi aegade. Ja neid lugusid on tegelikult palju: "Jäljed", "Pärlid", "Veenus", "Kuldaja rock`n`roll" jne ... jne ...

Karl-Erik Taukar on hea näide artistist, keda me veel 5 aastat tagasi ei tundnud. Täna on ta superstaar, kelle hitid kõlavad iga päev meie ümber ning kes on teinud puhta vuugi ka Eesti muusikaauhindade galal. Fenomenaalse lennu taga on väga töökas ja sisukas artist. "Sellise vägeva lauljate meeskonnaga pole mul varem au olnud lava jagada! Mul on Estraadiraadioga õnnestunud ka varem tuuritada ning võin julgelt öelda, et see on üks kihvtimaid orkestreid Eestimaal," ütleb Taukar.

Ott Lepland on samuti superstaar, kes on ühtlasi võitnud suure superstaarisaate juba 2009. a. Erilise andekuse märgiks on tema laulukirjutamise anne ja oskus, sest tema lood kõnetavad väga paljusid kuulajaid. Ott on väga julge artist ning kui tekivad uued väljakutsed, siis teavitab ta soliidselt: "Mõttel on jumet."

Estraadiraadio asutati juba 2006. aastal ning nendest on kujunenud Eesti parim poporkester. Estraadiraadio repertuaaris on omalooming ning väga heal tasemel levimuusika seaded läbi nelja möödunud kümnendi. Esituse tase on aga alati nauditav ning see saavutatakse läbi järjepidevalt toimuvate proovide ja esinemiste.

Laval:
Ivo Linna
Tõnis Mägi
Karl-Erik Taukar
Ott Lepland
Tanel Aavakivi – trompet
Vallo Mänd – trompet
Artur Kiik – tromboon
Karl Laanekask – kitarr
Indrek Mällo – basskitarr
Priit Sootla – klahvpillid
Andrus Lillepea – trummid
Margus Tammemägi – löökpillid
Kaire Vilgats – vokaal
Dagmar Oja – vokaal