browser warning text

Kõrboja perenaine

Lugu inimestest, kes uskusid, elasid ja armastasid. Aga nii nagu elus ikka – jääb armastust ikka väheks. Ikka jääb ta hiljaks. Ikka on teda liiga vähe. Ikka kipub ta katki minema. Ja ikka peab tema pärast sabas seisma.

Lavastaja Vallo Kirsile ja Ugala teatri näitlejatele mõeldes on Tammsaare romaani "Kõrboja peremees" põhjal näidendi kirjutanud Eesti teatrisõpradele hästi tuntud Tammsaare tõlgendaja-lavastaja Urmas Lennuk.

Lavastaja Vallo Kirs
Kunstnik Kristjan Suits
Kostüümikunstnik Pille Küngas
Muusikaline kujundus Peeter Konovalov ja Kulno Malva

Poolteist tundi enne etenduse algust toimub huvilistele ringkäik muuseumis, kus tutvustatakse kirjanik A. H. Tammsaare sünnikodu ning räägitakse kirjaniku loomingust, sealhulgas teoste "Kõrboja peremees" ning "Tõde ja õigus" saamislugu. Ringkäik kestab 1 h. Maksumus on 3 € täiskasvanutele ja 2 € (üli)õpilastele/pensionäridele.
Info ja registreerimine tammsaare@albu.ee, tel 5340 3461.

Neljapäeviti ja reedeti viib teatrikülastajaid Vargamäele buss marsruudil Viljandi-Vargamäe-Viljandi. Bussipilet on 5 eurot.

Ka A. H. Tammsaare muuseum Tallinnas pakub võimalust ühiselt bussiga sõita suve lõpul Vargamäele etendust vaatama.

Väljasõit toimub 27. augustil Kadriorust (Koidula tn 12 a).
Bussis on kokku 50 kohta.

Etenduse pilet märtsis 15 € + koht bussis 6 € (kokku 21 €), aprillis ja mais on etenduse pilet 17 € + buss 6 € (kokku 23 €) tuua muuseumisse Koidula tn 12 a või küsida kontonumbrit aadressilt aune.suvekutt@linnamuuseum.ee.

Vaata veel:

Näita kaardil Sulge kaart