browser warning text

Kristin Reimani näitus "Claritin"

Reedel, 5. mail 2017 kell 17.30 avab oma näituse "Claritin" Kristin Reiman.

On valge kui pilvitul keskpäeval, taevas on ühtlaselt sinine. Iga nähtava detaili piirjooned on teravad, kõik pinnad puhtad. Ma pole kunagi tundnud end olevat suuremas ebaselguses.
Kõige keerulisem dilemma on valik kahe võrdse paarilise vahel. Oluline pole kumma kasuks otsustada, vaid millisega vähem segadustunnet kaasneb.
Udune läbipaistvus on antihistamiinreaalsus; kindlana näivad pidepunktid on vaid pudedad peotäied tolmu.
Kas Claritin teeb ebaklaarselgeks?

Kristin Reiman (sünd 1992) töötab läbi ruumiinstallatsioonide ebamugavustunde, ärrituste ning häiretega inimtegevuses. Kristin Reiman on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia installatsiooni ja skulptuuri osakonna (2016), sooritanud vahetusõpingud Antwerpeni Kuninglikus Kunstiakadeemias (2014-2015) ning viibinud praktikatel Veneetsias ja Pariisis. "Claritin" Haapsalu linnagaleriis on Reimani kolmas isikunäitus.

Tänusõnad: Agur Kruusing, Anne Reiman, Arne Reiman, Brigita Reinert, Daiga Grantina, Mari-Leen Kiipli, Mark Rohel, Tarvo-Hanno Varres.
Näitust toetab Eesti Kultuurkapital.

Näitus on avatud K-P 12.00-18.00

NB! Avamisele viib 5. mail Tallinnast kell 17 väljuv eribuss, mis toob samal õhtul soovijad ka tagasi. Bussile saab registreeruda, kirjutades meiliaadressile kristin.reiman@artun.ee.

Vaata veel: