browser warning text

Kuu aega maal

Filipp Lossi lavastatud romantiline melodraama.

Vene kirjandusklassiku Ivan Turgenevi melodraama sobib parimal viisil just suvisesse mõisaparki. Loo keskmes on noor mõisaproua Natalja Petrovna (Ksenja Agarkova), kes eneselegi ootamatult hakkab igatsema midagi uut ja erilist. Midagi romantilist, mille järele tekib igatsus just suvel. Sellest erilisest tundest jääb puudu tema idüllilähedases rahulikus elus koos mõisaomanikust väärika abikaasaga (Aleksandr Ivaškevitš) ning lähedase sõbraga (Dmitri Kosjakov), kes on aastaid tema kõrval abivalmit toeks olnud.

Intriigi keskmesse satub noor tudeng Aleksei Beljajev ( arl-Robert Saaremäe), kes ise ei ole ootamatust romantilisest olukorrast üldse huvitatud ning kes on sunnitud ümber mõtestama oma moraalsed tõekspidamised, vaated elule ja suhtumise naistesse ... Noort Verakest mängib algaja näitlejanna Jekaterina Burdjugova.

Etendust mängitakse sünkroontõlkega eesti ja inglise keelde.

Piletit ostes pöörake palun tähelepanu – sünkroontõlge inglise keelde on valitud etendustel.

Autoga teatrisse tulijad saavad Tallinnast Sagadisse sõita Tallinn-Narva maanteed mööda (Sagadi küla, Haljala vald, Lääne-Viru maakond).

NB! Buss väljub Vene Teatri eest kell 18.00 ja Sagadi mõisa juurest kell 22.30. Tagasiteel on peatus ka Lasnamäel Laagna teel.

Romantilises Sagadi mõisapargis toimuv etendus pakub ainukordset võimalust nautida klassikat oma ajaloolises atmosfääris. Kõigile teatrikülastajatele on avatud imetlemiseks Sagadi mõisa härrastemaja oma ajastutruu mööbli ja interjööriga. Rikkaliku menüüga välikohvikute allee kutsub nautima nii etendusele ajastuomaseid sööke-jooke kui tänapäevaseid hõrgutisi.

Näita kaardil Sulge kaart