browser warning text

Labürint

Aasta alguses ülimenukaks osutunud uus peosari "Labürint" kutsub taas seiklema!

Laupäeval, 20.05.2017 toimub Tallinna Vanalinnas järjekorras teine "Labürint", mis kutsub külalisi ühtekokku kuue eriilmelise muusikavalikuga peosaali vahele seiklema. Peosari toimub Vene tänaval kõrvuti paiknevate Kultuuriklubi Kelmi ja Suhkrumolli ruumides, mis peoga seonduvalt eksklusiivselt ühendatakse.

Esimest korda veebruaris 2017 toimunud ja väga populaarseks osutunud "Labürint" laiendab seekordsel sündmusel enda piire. Alustanud viie erineva muusikavalikuga peosaaliga, on laupäevasel "Labürindil" kuus peosaali, kus astub üles 27 DJ-d kohaliku ja välismaise underground'i koorekihist.

Kahe klubi vahel seiklemine on stiililiselt sujuv ja kahes laines. Kultuuriklubi Kelmist sisenedes on esimesed saalid LovePony (house, techno) ja MÜRK (techno) residentide päralt. Seejärel saab hinge tõmmata Reivisaalis (trip-hop, downtempo, chillout), et valmistuda Masinaruumist (industrial, breakcore, mashup) Suhkrumolli suundumiseks, kus on ootamas Yo!Hoovi (hiphop) ning Bassiõhtu (jungle, trumm ja bass) residendid.

Korraldajad kommenteerivad suursugust esinejate nimekirja, et tegemist on justkui erinevate peosarjade degusteerimisega. "Tegemist on siseruumifestivaliga, kus esitleme erinevaid Tallinna peosarju, nende residente ning, nagu igal peol, on ka meil kohal külalised. "Labürint" on pidu, kus on ühe öö jooksul võimalik enda muusikalisi maitseid täiendada ja ununenuid meelde tuletada."

"Line-up on üpris võrdne ja kedagi tegelikult eraldi välja tuua pigem ei soovi," sõnab esinejate kohta Elvis Laur, üks korraldajatest, muusikasõpradele tuntud kui Käärkasi, aga soovitab siiski Bassiõhtu laval esinevat DJ K-d kuulama minna. "Tegemist on Kanada jungle’ilegendiga, kes elas vahepeal päris pikalt Riias ja teeb nüüd oma viimase Idabloki tuuri enne kui tagasi Kanadasse suundub." Ka Masinaruumi laval üles astuvad Lõvi & Raakel, omaette vanakooli legendid, kes viimati suurema avalikkuse ees Patareivil üles astusid, on korraldajate must see listis.

"Labürint" avab uksed kl 22. Sissepääs sündmusele toimub kahest kohast: Kultuuriklubi Kelmist (Vene 33) ja Suhkrumollist (Vene 37).

Lisainfo:

Liisa Lahtmets
Kultuuriklubi Kelm
+372 5349 8192
liisa.lahtmets@gmail.com

Vaata veel: