browser warning text

Leiutajate Külakooli laste mustkunstietendus

Mustkunst on lahe! Kindlasti nõustuvad selle lausega väga paljud inimesed. Kel on vähegi soovi tuua oma imelisse ellu rohkem trikitamist, rohkem mustkunsti, selle soovi saab Sännas täita.

Külakooli lastel on talve jooksul trikitamistega sündinud vahva mustkunstietendus, kus huvitavad mustkunstitrikid vahelduvad tsirkusetrikkidega ja vastupidi. Asjad kaovad ja ilmuvad — on sõrmeosavust, õhus hõljumist, aga ka žongleerimist, üksrattaga sõitu ja palju muud lusti ja rõõmu. Isegi maailmakuulus maag Rafael on oma enneolematu trikiga kohal!

Ükski etendus pole eelmisega sarnane, sest kogu etendus sünnib kohapeal koos publikuga.

Kellel isu mustkunstilusti järele, võtku julgelt ühendust, et leppida kokku päev ja kellaaeg, millal soovite Sännasse tulla. Kes soovib, võib tellida peale etendust mõne trikitamise õpitoa; kes soovib, võib tellida ühise pitsasöömise õpitoas "Maailmapäästja pitsa"; kes soovib, võib tellida juhendatud astronoomiaalase matka "Minu kosmiline kodukant – meie päikesesüsteem" Sänna Taevarajal; kes soovib, võib paluda külastust Leiutajate Külakooli või hoopistükkis Sänna armsasse raamatukokku.

Kontakt: +372 5558 8927 (Hendrik) või +372 5558 8929 (Kadi) või kultuurimois@kultuuritehas.ee

Etendusel osalemine on annetuse alusel (kokkuleppel). Kogu tulu koguvad Külakooli lapsed ühiskassasse, et teostada oma unistus sõita ekspeditsioonile ning uurida lähemalt maailmaookeani elu ja olu projektis "Kuidas elad, ookean? Kui suur on minu vesine jalajälg?".

Elu on tsirkus. Lihtsalt mängi! http://circus24.ee/

P.S. Muideks, oma kostüümid õmblesid lapsed oma õmblemisõpetaja Ieva Ait abiga. Tänu õpetajale!

Vaata veel: