browser warning text

Maailma ilusaim tüdruk

Siim Maateni ja Kaisa Rooveri kirjutatud ja lavastatud, tõestisündinud loole toetuv seikluslik uurimusretk "Maailma ilusaim tüdruk". Monolavatuses on laval Siim Maaten.

"2011. aastal leidsime oma postkastist Anne päevikud, kelle soov oli oma lugu avalikustada. Päevikud tõid päevavalgele, et tüdruk elas enese kaitsmiseks 34 eluaasta jooksul viite erinevat elu - igas elus uus nimi ning identiteet. See on monodraama, kuidas Võru Annest sai Londoni Zahra."

Läbi päevikute, veinipudelite, seksitööstuse, psühholoog Alice Milleri teooriate, Eesti ja Euroopa lähiajaloo ning Maateni kehastatud tüdrukut kohanud tegelaste joonistub pilt armastusest, ilust ja ellujäämisest. Pilt maailma ilusaimast tüdrukust.

Juhtlause 1996. aasta päevikust: "Ta on ägedaim erutavaim armastatu, kes mul kunagi on olnud. Ta on uje ja tark, ega lase kellelgi end petta. Ta on kaunim kui pornograafi unistus. Ta võib olla suureline ja kapriisne ning samas andestav ja armastav. Ta on tõeline pühapäeva laps, magus kuninganna …"

Etendus sisaldab seksi, uimasteid ja vägivalda. Pere väiksemad liikmed soovitame selle etenduse ajaks koju jätta, kui ei viitsi neile laval juhtuvat selgitada.

Autorid: Siim Maaten, Kaisa Roover

ON teater

Suur tänu, Bois MM ja Eesti Kultuurkapital.

Etenduse pikkus 1 h 40 min.

Kontakt: onteater@gmail.com

Näita kaardil Sulge kaart