browser warning text

Maheda Muusika festival 2018

Laupäeval, 11. augustil toimub juba kolmandat korda Maheda Muusika Festival. Sündmus leiab aset Kose Lauluväljakul Harju maakonnas.

Festivali peaesinejad on ansamblist Jäääär tuntud artist Jaan Sööt ja ansamblist Põhja Tallinn tuntud laulja Maia Vahtramäe. Tartust tuleb esinema Von Dorpat, keda kuulates on võimalik kogeda sümbioosi eestikeelsetest laulusõnadest ja valge mehe soulist. Maheda Muusika Festivalil esinevad ka Kose kohalikud noored. Festivali avab Kose Gümnaasiumi Rokikoolist alguse saanud noortebänd Maasikamoos. Kauneid meloodiaid laulab Koselt pärit muusikahuviline noormees Ken Metsis. Veel esinevad Kuuvarjutajad, Pillikud ja Eesti esimene gypsy-jazz trio Titoks.

Festivalil on avatud mahelaat, põnevad töötoad, muuhulgas jooga töötuba, ja ka lasteala, kus sel aastal on festivali pisematele külastajatele mõeldud oma programm. Igal täistunnil toimuvad lastele põnevad tegevused ja mängud, mis on valminud koostöös Kose Noortekeskusega. Lisaks sellele on meil ka Teadusteatri töötoad, kus lapsed saavad koos Teadusteatri neidudega ise katseid läbi viia.

Maheda Muusika Festival on kultuuriline pesa, mis seatakse üles kord aastas loomingulistele hingedele ja muusikaarmastajatele. Ümbritsetud maalilise loodusega Kose Lauluväljakul, on festivali eesmärk inspireerida, teadvustada ja kujundada mahedat mõtteviisi kõigest sümboolse piletihinna eest. Sellel aastal saab festivalipääsme lunastada 5€ eest. Alla 120 cm kasvuga külastajad pääsevad festivalile tasuta.

"Kui inimesel on võimalik viie euro eest kuulata kaheksat väga head artisti, siis mina leian, et see on väga hästi kulutatud viis eurot," ütles festivali peakorraldaja Sandra Leis. "Meie festivali kasuks räägib sümboolne piletihind, kuna enamike festivalide passe tuleb soetada võrdlemisi suure summa eest," lisas ta.

Maheda Muusika Festivali korraldab MTÜ Maheda Muusika Ühing, kes on oma südameasjaks võtnud, et Kose püsiks pildis ja inimestel näod naerataks läbi muusika.

Selleaastane programm:

14:00 Kose Gümnaasiumi Rokikooli bänd Maasikamoos

15:00 Kuuvarjutajad

16:00 Pillikud

17:15 Maia Vahtramäe

18:15 Jaan Sööt

19:30 Titoks

20:30 Von Dorpat

21:30 Ken Metsis

Vaata veel:

Galerii