browser warning text

Muuseumiöö ja Mänguasjamuuseumi sünnipäevapidu "Öös on mänge ja päevas on mett"

Tartu Mänguasjamuuseumi 23. sünnipäev "Öös on mänge ja päevas on mett" saab olema õige magus ja muuseumikarudele meelepärane, sest juba kell 11.00 hommikul tuleb meile külla Eesti Mesinike Liit.

Räägitakse meest, mesilastest ja apiteraapiast ning kaasa tuuakse läbipaistev mesitaru päris mesilastega. Kindlasti saab rääkimise kõrvale ka suu magusaks teha.

Kell 16.00 alustatakse muuseumi põhimajas (Lutsu 8) erinevate töötubadega, mis on pühendatud muuseumi sünnipäevale ja seekordsele Muuseumiööle korraga. Kõikjal muuseumi põhimajas saab meisterdada, mängida, ehitada ja suupäraseid magusaid ampse valmistada. Muuseum jääb avatuks kuni kella 22-ni õhtul, töötoad toimuvad kuni 21.30-ni.

Avatud on ajutised näitused "Unistused ja tegelikkus. 90ndate lapsepõlv" ning "Nukurahvas Tiia Toometi kogust". Muuseumi hoovil on avatud uus näitus "Mesilased", mis on valminud Piotr Socha ja Wojciech Grajkowski samanimelise lasteraamatu ainetel. Näituse toovad Tartusse Poola Vabariigi Suursaatkond ja kirjastus Varrak.

20. mail on muuseumi põhimaja tasuta avatud kella 11.00-22.00, Teatri Kodu kella 11.00-18.00. Teatri Kodus sünnipäevategevusi ei toimu.

Vaata veel: