browser warning text

Naiste (elu)tantsud

Kutsume sind, uuteks eneseavastusteks aldis naine, tunnustatud tantsu-liikumisjuhendaja Heli Kanni juhendamisel mõnusale siseilma rännakule, kus palju võimalusi taasühinemiseks oma elurõõmuga ja vabanemaks liigsest muretsemisest.

Naisele on eluliselt vajalik tunnetada oma keha, järgida hingevajadusi, usaldada vaistu, olla ühenduses toitva Maaemaga ja võtta vastu toetavat juhendust kõrgemalt poolt.

Heli on väljendanud tantsimist ka nii: „Me oleme Maaema tütred, kanname endas sügavaid elutarkusi, oleme Looja väljendusmaterjaliks siinses elus. Samas oleme täiesti tavalised naised, veidi hullumeelsed ja kerge kiiksuga, sest… meile meeldib tantsida! Meid ei kõiguta teiste arvamused endi kohta, sest…meile meeldib tantsida! Vähemalt tantsides kaifime iga elatud hetke, väljendatud liigutust, lausutud häälitsust, tunnetatud emotsioone ja…see on vägev! Me tantsime koos ja ometi teeb igaüks OMA TANTSU...just nii nagu tema kehale meeldib“.

Kui tunned, et soovid meiega liituda – oled väga oodatud! Pane selga vabad riided liikumiseks, võta kaasa 8 eurot vaba raha ja tule kohale just sellisena nagu oled!

Tantsudeni!

Heli Kann

Aastaid oli mul juba 40+, kui esmakordselt meditatiivsete tantsudega tutvust tehes küsisin endalt, et kuidas see on võimalik, et alles nüüd leian selle, mida olen terve elu teha tahtnud?! Vaba kehaväljenduse võimalus haaras mind täielikult, kuna eelneva elu olin pühendanud treenimisele, spordile, saavutustele, keha drillimisele, mis ei andnud emotsioonidele piisavalt väljendust ega hingele rõõmu. Olen kogemusi ammutanud 5-rütmi tantsudest, millest arenesidki „oma tantsud“, „hingetantsud“, tervendavad tantsud,…

Kontakt: 56621773 Heli Kann

Vaata veel: