browser warning text

Näitus "Tere, ulm!"

Kogum ja olemusvorm

Igavesti ümberkujunev ja kohanev

Ei õige ega vale
On ainulik

"Tere, ulm!" on esimene väljapanek Adrikorn Artefactsi keha- ja peakatete autorikollektsiooni seeriast. "Tere, ulm!" on uurimus, järeldus ja väljund.
Näitus käsitleb vorme, mis on olnud välise võimu ja struktuuri väljendus. Seerias on vormid kohaldatud muutliku sisetunde ja intuitsiooni vahendajateks. Sõnatud kujundid on viited jõule ja tunnetusele.

Adrikorn Artefacts on Kadi Adrikorni loodud autorikollektsiooni seeria, mis tegeleb unikaalobjektide loomisega.

Kadi Adrikorn õpib Eesti Kunstiakadeemia moeosakonna magistrantuuris ja on ühtlasi õppinud Varssavi Kunstiülikoolis stsenograafiat. Varasemalt on lõpetanud rõiva tehnilise disaini ja tehnoloogia eriala Tallinna Tehnikakõrgkoolis.

Autor on osalenud Singapuri kunstniku Ming Wongi filmiprojektis "Blue Elephant" Berliinis ja Pariisis. 2016. aastal praktiseeris Andra Dumitrascu juures Berliinis ning 2018. a osales Eesti Kunstiakadeemia ja Hong Kongi Polütehnnilise Ülikooli ühisprojektis Liisi Eesmaa ja Piret Pupparti juhendamisel.

Osalemised grupinäitustel: "Ära ole see, kes sa oled, ole ilus" (2016), "Drenaažsüsteemide vaatlustorn barokklillas" (2017), "Eesti oma sinine" (2018).

Avamine 12. aprillil 2018 kl 17.00

008 Galerii Moodsas Valgustuses on avatud kl 9-18.