browser warning text

NO99 Jazziklubi ja NO99 tantsulaagri hooaja lõpupidu

Juhhei! Kevad on käes ja kohe ka suvi! Lõpetame oma sisehooajad ja lähme õue. Aga enne teeme veel ühe korraliku tantsupeo - Eesti Jazzliit ja NO99 tantsulaager korraldavad ühise hooaja lõpupeo!

18. mail algusega kell 21 NO99 jazziklubis Uno Naissoo 90 / Tõnu Naissoo Hammond Trio.

Uno Naissoo oli eesti muusik, helilooja ning pedagoog, kelle rohkearvuline laululooming kuulub eesti džässmuusika kullafondi. Uno Naissoo on loonud peamiselt levi- ja džässmuusikat, tema loomingu hulka kuulub sadu laule ja rohkelt ansambli- ja orkestripalu, aga ka kooriteoseid, puhkpilli- ja rahvapillimuusikat, lastemuusikat ning muusikat filmidele ja teatrilavastustele. Viimastest kõige populaarsem on muusika filmile "Viimne reliikvia", mille ta kirjutas koos oma poja Tõnu Naissooga.

Kontserdi esimeses pooles astub lavale Tõnu Naissoo Hammond Trio. Trio on tegutsenud väikeste vaheaegadega aastast 2011, mil ilmus Hammond Trio esimene helikandja "A Time There Was". Käesoleval kontserdil kuuleme muusikat nii sellelt plaadilt kui ka koosseisu peagi ilmuvalt uuelt albumilt. Lisaks mõned teemad ka rokk/pop muusika klassikast. Hammond-orelile lisab Tõnu värve Moog ja ARP süntesaatoreid kasutades. 

Koosseis:

Tõnu Naissoo - Hammond-orel, Moog ja ARP süntesaatorid
Danel Aljo - sopran- ja tenorsaksofonid
Ahto Abner - trummid

Kontserdi teises pooles astuvad lavale armastatud eesti džassmuusikud. Esitusele tulevad Uno Naissoo parimad palad läbi aegade 21. sajandi kevadtuultest inspireerituna!

Koosseis:

Ivi Rausi - vokaal
Laura Põldvere - vokaal
Vladimir Võssotski - klahvpillid
Mairo Marjamaa - saksofon
Tõnis Tüür - kontrabass
Ramuel Tafenau - löökpillid

Keskööl jätkub maja teise korruse laval NO99 tantsulaager kaverite eriga! Laval Britt Kõrsmaa, Märt Agu, Oliver Soomets. Lisaks tähistame ka tantsulaagri alustala, tantsija Oliver Soometsa sünnipäeva.