browser warning text

OGOGOLINNAK Suvi 2018

OGOGOLINNAK – see on kõige uskumatum ja põnevam mitmekeelne laste linnalaager suvi 2018! Parimad juhendajad ja täiesti uskumatu toimumiskoht - Lohesaba Seikluslinnak.

Lapsi ootab unustamatu meelelahutusprogramm. Iga vahetus on ainulaadne, iga päev igas vahetuses on ainulaadne. Lapsi ootavad erinevad õpetlikud töötoad: robootika, animatsioon, programmitöö, finantsmängud jpm. Loomingulised töötoad arendavad nutikat noort. Suur hulk liikumismänge ja meie kaubamärgiga quest-mängud-mõistatused. Mängud vastavalt aastaajale.
Lisateavet laagri toimumiskoha kohta vaadake meie partneri Lohesaba veebilehelt.

Lapsed on vanuse kaupa rühmades, mitte rohkem kui 10 last ühes grupis. Igal grupil on üks kasvataja ja üks abikasvataja.

Laste vanus: 6—12-aastased

11 vahetust suvel. Iga vahetus on ainulaadne. Iga päev igas vahetuses on ainulaadne. Valige endale sobiv vahetus ja täpselt teile sobiv päev. Iga vahetuse programm on erinev.

Laagri kõikides vahetustes:
5 päeva 9.00—16.00
Hommikusnäkiks tee / küpsis / puuviljad
ERINEVAD TÖÖTOAD, VÄHEMALT KAKS IGA PÄEV: ROBOOTIKA, ANIMATSIOON, LEGO ART JNE
Korralik lõuna
Jalutuskäigud pargis, sõltuvalt ilmast
Suhtlus sõpradega
Sportlikud liikumismängud
Uued tutvused ja uued emotsioonid
Lauatennis, batuudid, labürindid, seikluslinnak, politseimaja
ekskursioonid põnevatesse paikadesse
loengud põnevatelt külalistelt
Küsimused-mängud-mõistatused
Jäätisekohvik (laagris osalejatele -35%)
PALJU PALJU LEGO

VAHETUSED:

18—22/06. KLOTSIDE KARIKAS
Klotside võitlus. Lego — see on klotsid. Korraldame tõelised Lego Olümpia mängud! Kes ehitab rohkem, kes kõrgemale jne. Kiiremini, kõrgemale, tugevamini!

25—29/06. GAMERS
Mängimine lubatud! Arvutimängud, mobilimängud, konsoolimängud – ainult päris elus! Mängime tuntud mänge uuel moel: Minecraft, Clash Royale, jne … GAME ON!

02—06/07. LEGO-EHITUS
Kui oled kogenud Lego-ehitja ja isegi unistad arhitektiks saamisest, siis on see vahetus sulle. Leiutame uusi ehitisi ja struktuure. Ehitame kineetilisi skulptuure.

09—13/07. CASH ROYAL
Ootame sind, kui oled algaja ettevõtja, sinus põleb ärimehe hing. Saa suures finantsmängus pankuriks!

16—20/07. LEGO SIMCITY
Ehitame päris Lego city! Tänavad, linnaosad, majad, elanikud. Korraldame selles linnas SimCity ja teeme oma reeglid. Tule saa oma Sim-leveleid!

23—27/07. QUEST
Sukeldu tõeliste seiklusmängude atmosfääri. Maailmakuulsad seiklused EXIT ROOM’idest kohandatud meie lastelaagrile. QUEST GO!

30/07—03/08. RO:BOTS
Robootika vahetus. Selles vahetuses õpime tegema ja programmeerima palju erinevaid roboteid, mitte ainult LEGO. Tõelistele robootika-loomise fännidele! Ehitama!

06—10/08. MÄNGURUUM
Mängude vahetus. Uued ja vanad mängud. Mängud, mis me ise leiutame ja mängime. Meeskonna ja individuaalsed mängud. Lego mängud. Mängime terve vahetuse!

13—17/08. LEGO-ART
Lego, klotsid, loovus. Loovusemeri koos legoklotsidega. Lase loovus valla ning muuda klotsid oma käte vahel kunstiks.

20—24/08. STOPP KAADER
Kino ja animatsiooni vahetus. Paneme erinevad objektid kaadris liikuma. Teeme animatsiooni erinevate tehnikatega. Õpime tegema stop-motion animatsiooni. Kaamera, filmime, 10.vahetus!

27—31/08. SUPERKANGELASED
Superkangelaste lahing. Kõik valivad endale tegelase ning mängivad teda meie selle suve suures lahingus. Draakonid, ükssarvikud, Joker, Superman, võlurid, haldjad — kes iganes soovid! Kes saad olema sina?

Vaata veel: