browser warning text

Öökulli akadeemia: Mart Jüssi ja "Hülged Läänemeres"

19. aprillil 2018 kell 18 on kõik loodushuvilised oodatud Eesti Loodusmuuseumisse selle kevade viimasesse Öökulli akadeemiasse. Loodusõhtul on sel korral külas Mart Jüssi ning teemaks hülged.

Sel korral arutleme loodusõhtul hüljeste kasulikkusest ja kahjulikkusest inimesele, räägime müütidest ja tegelikkusest. Küsime, kas inimestel on hüljeste hinge- ja igapäevaelust midagi õppida ning kuidas mõjutavad meie igapäevased harjumused elu Läänemeres.

Mart Jüssi on teinud hülgeuuringuid nii Läänemeres, Skandinaavias, Šotimaal kui ka Kaspias aastast 1989. Ta on hülgesõber ja -uurija, kes usub keskkonnateadlikkuse suurendamise võimalikkusesse hülgejutu vestmise kaudu – ka loodusõhtul kuuleme Mart Jüssi seiklusrohketest kohtumistest "karvakaladega".

Kõik, kes soovivad aga lisaks ka hülged oma silmaga üle kaeda, on oodatud suvistele Prangli Reiside plaanilistele hülgevaatlusretkedele. Millega täpsemalt tegu, saab lähemalt lugeda siit: https://pranglireisid.ee/plaanilised-hulgevaatlusretked/. Retkedele saab registreeruda nii Prangli Reiside kodulehel kui ka Eesti Loodusmuuseumi Öökulli akadeemias kohapeal.

Vaata veel: