browser warning text

Piknik Endla Teatriga

Hea söök-jook, põnevad tegevused ja piletite hinnaüllatused. Laulab Orelipoiss ning päeva juhivad Sander Rebane ja Lauri Mäesepp. Üritus on tasuta. Tule ka!

Laupäeval, 19. mail kell 12.00-14.00 toimub piknik Endla Teatriga! Teatri ees ootavad lauad ja pingid. Tule kas oma piknikukorviga või -korvita ja osta head süüa-juua kohapealt. Igal juhul ootame sind teatri hooaja lõppu tähistama!

Laulab ORELIPOISS ning meeleolu hoiavad üleval päevajuhid Sander Rebane ja Lauri Mäesepp, kes viivad läbi viktoriini, toredate auhindadega õnneloose ning muud põnevat. Teatrikassa üllatab "Vedelvorsti" piletihindadega.

Erimenüüga tuleb välja Teatrikohvik, värskeid talutooteid müüb Pärnumaa Toiduvõrgustik OTT (Otse Tootjalt Tarbijale), grillib Ahti Puudersell ning pakutakse ka teatritöötajate enda valmistatud toite ja käsitööd.

Üritusel on Maarja-Magdaleena Gildi töötoad, raamatu- ja taimevahetus (võta oma raamat või taim kaasa ja saa midagi uut-põnevat vastu), kostüümilaenutus, lauamängud, tegevused lastele ning fotonurk.

Tasuta teatriekskursioonid teatrijuhi Roland Leesmentiga toimuvad kell 12.00 ja 13.00 ning dramaturgi Anne-Ly Sovaga kell 12.30 ja 13.30. Igasse gruppi mahub 15 inimest. Ekskursioonidele saab eelregistreeruda e-mailil mariliis@endla.ee või liituda vabade kohtade olemasolul kohapeal.

PS! Halva ilma korral toimub piknik teatri fuajees.Üritus on tasuta!

Vaata veel:

Galerii