browser warning text

Pööripäeva Kakaotseremoonia & Päikesetantsupidu Adila Baguamajas

Võimas Kakaotseremoonia Adila Puhkekeskuse Baguamaja avamisel 18. mail oli nii ülendav ja inspireeriv, et otsustasime seda korrata.

Võimas Kakaotseremoonia Adila Puhkekeskuse Baguamaja avamisel 18. mail oli nii ülendav ja inspireeriv, et otsustasime seda korrata.

Vaata sündmuse videot siit: https://elu24.postimees.ee/4491127/muusik-tom-valsberg-avab-mustilise-kakao-abil-sudametsakraid

Vaata pilte siit: https://elu24.postimees.ee/4490916/suur-esoteeriline-galerii-soorumaa-pani-mangu-universaalse-armastuse-energia-et-oma-uus-seminarihoone-puhitseda?gallery=124143&image=7851635

Seekord tähistame saabuvat SUVIST PÖÖRIPÄEVA!

Kui me oskame kõndida ja rääkida, siis me oskame ka laulda ja tantsida! Laulul ja tantsul on ühine maagia, nad mõlemad teevad meel rõõmsaks, ärksaks, keskendunuks ja ennast unustavaks kõike korraga.
Ringi hoiavad Tom Valsberg ja Stamatia

Südamlikku kakaotseremooniat saadavad palved, mantrate laulmine ja hingamisharjutused keha avamiseks ning pööripäeva päikesetantsupeoks maagilise ruumi ettevalmistamiseks.
Seekordne Baguamaja kosmiline DJ on Rain Tunger.
NB! Alkoholi sündmusel ei pakuta, aga kallistusi küll!

Liitu Facebooki sündmusega siin: https://www.facebook.com/events/587303604979388/

---RIIETUS---
Oluline on mugavus! Kanna seda milles ennast hästi tunned ja mis võimaldab vabalt liikumist. Hea on olla paljajalu.

---ASUKOHT---
Püha Baguamaja Adila Puhkekeskuses
http://www.adila.ee/asukoht_est
Adila puhkekeskus asub Rapla maakonnas Kohila vallas Pihali külas Sõeru talus.
Kõige lihtsam on kohale sõita mööda Tallinn-Pärnu maanteed. 40 km kaugusel Tallinnast asub Kernu, Tallinna poolt tulles keera sealt vasakule, Kohila-Hageri poole. Kernust u 6,5 km kaugusel on ristmik, sealt tuleb keerata paremale Adila poole ning 200 m pärast oletegi kohal.

---PARKIMINE---
Autod palume parkida paremale poole asfaltteed suurele muruväljakule tähistatud parkimisalale. Parklast Baguani on kaunis jalutuskäik üle puhkekeskuse hooviala.

SOOVIJATEL ON VÕIMALUS JÄÄDA ADILA PUHKEKESKUSESSE ÖÖBIMA
Ööbimisvõimalustega saab tutvuda Adila keskuse kodulehe kaudu:
http://www.adila.ee/
Ööbimissoovist palun kirjuta aadressile info@adila.ee

Vaata veel: