browser warning text

Raamatu(külm)kapid - Saksa kevad

Meie raamatu(külm)kapid on pilgupüüdjad, jututeemad, kohtumispaigad ja panus lugemiskultuuri. Igaüks saab laenutada raamatu ja selle pärast tagasi tuua ja/või uue raamatu asemele panna.

Raamatuvahetus

Alates privaatse lugemise leiutamisest on kirjandus avalikust ruumist pea täiesti kadunud. Miks mitte tuua kirjandust avalikku ruumi tagasi?

Goethe Instituudi raamatu(külm)kapid on pilgupüüdjad, jututeemad, kohtumispaigad ja panus lugemiskultuuri. Igaüks saab laenutada raamatu ja selle pärast tagasi tuua ja/või uue raamatu asemele panna.

Oma raamatu(külm)kappidega Goethe Instituut soovib luua kohti, mis võimaldavad aja korraks maha võtta, argitaagast pääseda, suhelda ning huvi raamatute ja kirjanduse vastu äratada.

Raamatu(külm)kappide kujunduse on teinud Sally Stuudio õpilased. Suur tänu!

Millal?
09.–29.04.2018

Kus?
Eesti Rahvusraamatukogu
Telliskivi Loomelinnak

Lähem info ürituste kohta Goethe Instituudi kodulehel: www.goethe.de/syndmused

Aktuaalset infot leiate Facebooki ja Instagrami lehelt: #saksakevad

Saksa kevad aastast 2010
Alates 2010. aastast koordineerivad Saksamaa Liitvabariigi Suursaatkond Tallinnas ja Goethe Instituut üritustesarja „Saksa kevad Eestis”, mille eesmärgiks on tutvustada Saksamaad kui põnevat, loovat, kaasaegset ja mitmekesist riiki. Peamiseks sihtrühmaks on noored inimesed ja ürituste teemad ulatuvad kultuurist ja keelest majanduse ja teaduseni.

Vaata veel: