browser warning text

Rahvustoitude festival "Kamalammas"

Rahvustoitude festivalil pakuvad erinevate rahvuste esindajad 22. septembril kl 12.00-17.00 Rakvere keskväljakul oma rahvustoite. Kultuurilaval kirev kultuuriprogramm ja peaesineja Eesti-Ukraina folk-rock ansambel Svjata Vatra.

Eestis tähistatakse iga-aastaselt rahvuste päeva 24. septembril. Rakveres korraldatakse selle päeva auks rahvustoitude festivali "Kamalammas", mille raames 22. septembril pakuvad erinevate rahvuste esindajad linna keskväljakul oma rahvustoite ning kultuurilaval esinevad rahvuskultuuri seltsid. Peaesineja on Svjata Vatra.

Kamalamba festivali ajakava:
19.-21. september rahvustoitude PÄEVAMENÜÜD Rakvere valitud toitlustuskohtades.

Reedel, 21. septembril kell 18.00 Rakvere Linnavalitsuse valges saalis Jaapani filmiõhtu. Rakvere Kultuurikeskus ja Rakvere Linnavalitsus koostöös Jaapani Suursaatkonnaga Eestis ja Jaapani Fondiga esitlevad filmi "A Tale of Samurai Cooking - A True Love Story" (121 min; jaapani keeles ingliskeelsete subriitritega). Sissepääs tasuta.

Laupäeval, 22. septembril on rahvustoitude festival "Kamalammas" Rakvere keskväljakul kell 12.00-17.00. Erinevad rahvused on pakkumas huvilistele oma rahvussööke ja -jooke. Toimub kirev kultuurikprogramm ja peaesineja on Svjata Vatra.

Pühapäeval, 23. septembril on pidulik pühapäeva brantš restoranis Fiore algusga kell 13.00. Brantšile sissepääs piletitega.

Vaata veel:

Näita kaardil Sulge kaart