browser warning text

Rainer Ildi debüütalbumi esitluskontsert

Rainer Ild on Noortebänd 2017 võidust tuule tiibadesse saanud duo, kuhu kuuluvad ansambli nimiliige Rainer Ild ja trummar Sven Seinpere. Noored kasutavad laval kirevaid vokaalefekte ning žongleerivad erinevate instrumentide vahel.

Peale aastast tegutsemist on 17. oktoobriks valmis debüütalbum "Longero and Cheap Chips", mille väljatulekut tähistatakse samal õhtul kontsertpaigas Erinevate Tubade Klubi. Kui lugude autoriteks on peamiselt Rainer ja Sven isiklikult, siis albumi miksis aasta miksija tiitliga pärjatud Bert Prikenfeld.

Humoorikate vimkade poolest tuntud Rainer Ild on oma lühikese tegutsemisaja jooksul jõudnud nii Eesti Muusika Auhindade kui ka Kuldmuna gala, Intsikurmu, Õllesummeri ja mitmete teiste festivalide lavadele. Tegemist on artistiga, kelle lavaline show ja teatraalsus on tähelepanu saanud nii meedias kui ka fännide südames, seega soovitame nende live'i oma silmaga näha. Peale kontserti annavad Rainer ja Sven kindlasti meelsasti värsketele albumitele autogramme.

NB! Kuna peopaiga kodukord näeb ette välisjalatsite garderoobi valvsa pilgu alla jätmist, siis kuulutame ametlikult välja sokipeo! Kui sul pole piisavalt kelmikaid sokke, siis kohapeal saab soetada spetsiaalselt selleks õhtuks loodud Rainer Ildi bändisokid! Kui varbad külmetama hakkavad, on majas olemas ka hunnik susse ning soovi korral võib kasutada isiklikke vahetusjalanõusid.

Meeleolu loomiseks saad käima panna poiste värskeima singli "You Find Me Cute": https://www.youtube.com/watch?v=Nf9COkwY3So

VANUSEPIIRANGUTA!

Uksed: 20.30
Live: 21.00 (umbes 1 tund)

Täname: Kiitos vodka, Fentimans, Balsnack, Suva

Lisainfo:
sandra@fullhouseagency.com
+372 5 22 77 00