browser warning text

Redneck Rampage akustiline kontsert + Stoner Kings & Hold

REDNECK RAMPAGE ajaloo esimene akustiline kontsert Tallinnas! Toetust avaldavad karmid Soome mehed bändidest STONER KINGS (Stoner Rock) ja HOLD (Heavy Metal). Tuleb tulla!

Mad Hard Ride esitleb uhkusega:

REDNECK RAMPAGE ajaloo esimene akustiline kontsert Tallinnas! Toetust avaldavad karmid Soome mehed bändidest STONER KINGS (Stoner Rock) ja HOLD (Heavy Metal). Tuleb tulla!

REDNECK RAMPAGE [Southern Metal, EST]
„Gravity“
https://youtu.be/3LsB125vBWw
„Devil In Disguise“
https://youtu.be/sdvh8Es_K44
Toores ja maalähedane küte mis ei jäta kuivale ka kõige uimasemaid kuulajaid. Tursked riffid, raske astumine ning ränk vokaal on need, mis töö ära teevad. Esitlusele tuleb kogu raudvara ja ka täiesti uut materjali ning seda kõike… AKUSTILISELT! Mine tea kas seda veel tehakse – tuleb tulla!
http://www.facebook.com/redneckrampageband

STONER KINGS (Stoner Rock, FI)
„Angel Weed“
https://youtu.be/TTaQ6uwQ_0g
„One Of The Sane“
https://youtu.be/KQ6bES3GbTU
Raskelt astub Soome wrestlingu ühe nimekaima staari Michael „Starbuck“ Majalahti Stoner Rocki punt. Tegutsetud on juba üle 15 aasta, salvest on võtta kolme albumi jagu kulda, on mida näidata… tuleb tulla!
https://www.facebook.com/stonerkingsband/

HOLD (Heavy Metal, FI)
„This Level“
https://youtu.be/sravLPp2nuo
„Comprehension“
https://youtu.be/ECwjBcXhm8A
Bänd mis on mõjutatud Heavy Metali raskekaallastest nagu Black Sabbath, Soundgarden ja Clutch. Hold hoidub formaalsustest ja ületab iseenda ootusi, antud kontsert saab olema täidetud uue materjaliga 2018 alguses välja antavalt albumilt. Seda ei ole enne kuuldud – tuleb tulla!
https://www.facebook.com/holdofficial/

Uksed 21:00
Pilet kuni 22:00 5€
Hiljem 7€

Vaata veel:

Galerii