browser warning text

Reval Folk: SILD ja Reval Etno lapsed

Reval Folgil on 15. septembril kell 19 au avada meie teine hooaeg Eesti-Walesi duoga SILD (Sille Ilves ja Martin Leamon). Sissejuhatavateks esinejateks on suvel rahvusvahelises noortelaagris Reval Etno osalenud lapsed koos üllatusesinejaga.

Sündmus on pühendatud puhtale maailmale ning samal päeval toimuvale, Eestist alguse saanud üleplaneedilisele prügikoristuskampaaniale „World Clean Up Day 2018“, kus osaleb üle 150 riigi. Rohkem infot: www.worldcleanupday.org ja www.maailmakoristus.ee .

Kontsert toimub meile juba hubaseks saanud Vanalinna Muusikamajas, Tallinnas (Uus 16c). Kontserdi kestvuseks on orienteeruvalt 2 tundi. Õhtu lõpeb ühise folgijämmiga, mida kavatseme jätkata terve Reval Folgi hooaja vältel.
Võtkem aga pillid ühes!

PILETID

7 € - sooduspilet (lapsed vanuses 7-18 (k.a), õpetajad, tudengid, eakad)
10 € - täispilet (täiskasvanud alates 19. eluaastast)
15 € - perepilet (2 täiskasvanut ja lapsed)
25 € - grupipilet (4 täiskasvanut koos sisenedes)

Eelkooliealistele on sissepääs prii.

ELUOLU

Vanalinna Muusikamaja uksed on sõpradega jutupuhumiseks avatud alates kella 18st. Koloniaali kohviku pere jätkab meie kõigi meeleolu kõrgel hoidmist enne kontserti ja vaheajal meeldivate maitsete, kohvi ja teega.

Lapsed leiavad kõrvapuhkamiseks tegevust õpetaja Oliver Kõrre seltsis Muusikamaja ülemisel korrusel.

Kontsertidel paitavad meie kõrvu vaid ehedad (akustilised) helid.

Reval Folgi kontserdid on kingitus Eestile ja Tallinnale meie riigi 100. sünnipäeva puhul!

ESINEJATEST

Sille Ilves ja Martin Leamon loovad muusikat, mis on imeliselt vaikne, kuid võimas. Üle viieteistkümne aasta on nii Eesti ja Walesi pärimus neid rikastanud, kui ka nemad pärimust rikastanud.
Sille Ilves – hääl, viiul, hiiu kannel, kannel, rataslüüra.
Martin Leamon – kitarr, buzuki, üherealised lõõtsad.

Kontserdi juhatavad sisse 2018. aasta suvel rahvusvahelises etnolaagris Reval Etno osalenud lapsed ja noored.

Loe esinejatest lähemalt: https://www.revalfolk.ee/kontserdid/sild-sille-ilves-ja-martin-leamon-15-09-2018-kell-19/

REVAL FOLK

MTÜ Reval Folk asutati 2017. aasta sügisel. Kodanikualgatuse korras sündinud kontserdisarjas tehakse koostööd Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia pärimusmuusika erialaga.
Kontserdisarja eesmärk on tuua pärimusmuusika ja sellel põhinev autorilooming Tallinna. Reval Folk tutvustab muusikuid nii Eestist kui ka välismaalt. Soovime kasvatada huvi pärimusmuusika eriala omandamise vastu Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, et tagada kultuuri jätkusuutlikkus. Korraldame õpitubasid, suviti rahvusvahelist muusikalaagrit Reval Etno ning pakume kontserdivõimalusi ka mujal Eestis – nii on pärimusmuusika rohkem igapäevaellu haaratud.

Toetajad: Eesti Vabariigi Siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Eesti Kultuurkapital, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ja EMTA pärimusmuusika eriala, Tallinna linn, Veebimajutus.ee, kohvik Koloniaal, Bioneer.ee, Tallinn in Your Pocket.

Partnerid: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Vanalinna Muusikamaja, EV100, Eesti Muusikaõpetajate Liit, Eesti Folkloorinõukogu, Eesti Kandleliit ja Tallinna Tantsuklubi, Dipri OÜ, Ticketer.ee, Tallinna linn.

Vaata veel:

Galerii