browser warning text

Ringholdi plaadi "Hello Bob!" esitluskontserdid

Ansambel Ringhold avaldab 13. aprillil 2018 oma teise stuudioalbumi ning kutsub seiklusele värske singliga "Riga Rambler".

Albumit "Hello Bob!" esitletakse kontsertidega 13. aprillil plaadipoes World Clinic, 21. aprillil Art Club Ro-Ros ning 28. aprillil MIMstuudios. Päev enne ametlikku ilmumist, 12. aprillil, saab albumile kõrva peale panna Rada7.ee eelkuulamisel.

Uut lugu saab kuulata siit: https://soundcloud.com/radaseitse/ringhold-riga-rambler

"Riga Rambler" on blues'isugemetega katsetus rännata ajas. Laulusõnad annavad vihje – "Speeding down the light, speeding over limits...". Ühtlasi on selle laulu kujul tegemist austusavaldusega naaberriigi Läti kaunile pealinnale.

Ringhold peab ennast outsider-muusika viljelejaks, kus fookusesse on võetud minimalistlik elektriline blues'ikitarr, eksperimentaalne häälekasutus ning tõesti sündinud ja väljamõeldud lood. Duo tegutseb koosseisus Kalle Tikas ja eleOnora. Kalle Tikas on jazz-rock'i ja eksperimentaalse improvisatsiooni taustaga kitarrist, kelle teekond muusikuna algas ansambli BF koosseisus. eleOnora on eksperimentaalse hääleimprovisatsiooni taustaga laulja, kes on rakendanud häält nii muusikas kui ka etenduskunstides.

Eesti tuntuim blues-muusik Andres Roots on arvanud Kalle Tikase Baltimaade parimate traditsioonilise blues'i kitarristide hulka. eleOnora laulumaneeri on võrreldud nii The Doorsi laulja Jim MorrisonI kui ka hääleeksperimentatsiooni guru Meredith Monkiga.

Esitluskontserdid Tallinnas ja Narvas:

13. aprill – World Clinic plaadipood / Tallinn (https://www.facebook.com/worldclinicshop/)
21. aprill – Art Club Ro-Ro / Narva (https://www.facebook.com/ArtClubRoRo/)
28. aprill – MIMstuudio / Tallinn (https://www.facebook.com/mimstuudio/)

Kontakt: ringhold.b@gmail.com

Vaata veel: