browser warning text

Ringkäik ja vestlus Soome tänavakunstniku Jesse Pasaneniga

Järgmisel teisipäeval, 25. aprillil, algusega kell 19.00 toimub Karlovas kohalikus baaris Barlova vestlus ja ringkäik Soome tänavakunstniku Jesse Pasaneniga.

Vestlusele kunstnikuga eelneb ringkäik tema maalide juurde Kesk ja Õnne tänavas. Kõik huvilised on oodatud Barlova ette kell 19.00, kust liigutakse koos maalide juurde ja pärast Barlovasse vestlusest osa saama.

Jesse on pärit Vantaast, kus lisaks maalimisele tegeleb ta graafilise disaini ja tänavakunstiprojektidega. Tema ajendiks hakata tänavatele maalima olid Vantaa hallikad ja nukrailmelised tänavad. Tänaseks on nii Vantaa kui ka teised Soome linnad hakanud täituma professionaalse tänavakunstiga, millel on erakordne mõju üldisele linnapildile.

Kunstnik on täielikult haaratud Tartu võlust – inimestest, paikadest ja üldisest linna vaibist. Kõik huvilised on oodatud tutvuma Jesse loominguga ja vestlema temaga tänavakunsti teemadel.

Vestlus toimub inglise keeles.

Rohkem teavet Jesse loomingu kohta:
www.streetartvantaa.com
www.g-rex.fi

Üritust toetab Fazeri kommidega Soome Instituut.

Jesse viibib Tartus Tartu linnaresidentuuri programmi ja Vantaa Artist Associationi koostöö tulemusena. Linnaresidentuuri programmi rahastab Tartu linn ning seda viib läbi Eesti Trüki- ja Paberimuuseum. Rohkem infot projekti ning tulevate kunstnike kohta leiad lehelt residency.tartuensis.com.