browser warning text

Stas Mihhailovi kontsert

Oma Baltimaade tuuri ajal esitleb Stas Mihhailov uut kava, kus kogu rahvale tuntud hittide kõrval esitatakse hindamiseks ka täiesti uusi laule.

Kontsert lummab iga vaatajat ja pakub kõigile palju rõõmu – laulja on ju oma kuulajatele tõeliselt ustav ja ei väsi nende jaoks avamast oma loomingu üha uusi piire.

Tema laulud on täis tundeid, armastust ja õnne. Need loovad alati vajaliku meeleolu kirglikele ülestunnistustele ja sügavatele tunnetele ning kunstniku tekstid on alati hingepuudutavad. Tema armastust jätkub kõigi jaoks. Ta esinemised on siirad ning puudutavad igaühe hinge, kingivad positiivseid emotsioone ja tundeid. Neis ei ole agressiooni ega kurjust. Kõik see on poeedi ja helilooja, Stas Mihhailovi hinge peegeldus. Mihhailovi sügavamõtteline kontsert on tõeline sündmus iga muusikat armastav naise, mehe ja iga inimese elus. Isegi kui te pole varem Stas Mihhailovi kontserdil käinud, hindate kindlasti tema ületamatult pehmet häält, unustamatut etendust ja muusikute professionaalsust. Tegevus haarab teid esimesest sekundist ning püsib teie mõtteis veel kaua aega pärast kontserti.

Ärge laske seda suurepärast sündmust käest!