browser warning text

Suhtlen, järelikult olen!

Etenduse "Suhtlen, järelikult olen!" autorid on Mihkel Tikerpalu ja trupp ning lavastaja Mihkel Tikerpalu.

NUKU noortestuudio lavastus

Kunstnikud Iris Pähn (NUKU noortestuudio) ja Katri Pekri
Koreograafid Kaisa Selde ja Siim Tõniste
Helikujundajad Mait Visnapuu ja trupp
Nukustseenide seadja Katri Pekri

Laval NUKU noortestuudio õpilased Alari Errit, Birgit Murd, Desire Raudsepp, Helena Jõgi, Katriin Rebeca Selirand, Keijo-Johann Norden, Liisa Maria Ojavere, Lotta Pärnpuu, Maria Helena Seppik, Maria Kaljula, Marie Loviise Mänd, Melmariin Salumäe, Mihkel Viinalass, Pirte Laura Lember, Reemus Tõniste, Sander Etverk, Triin Heidov ja Villem Roosa.

Suhted on kõikjal meie ümber – tihtipeale tihedasse sasipuntrasse põimunud. Suhted rõõmustavad ja hirmutavad, lõbustavad ja kurvastavad, nendeta ei saa, ent nendega kaasnevad ka mured.
NUKU noortestuudio ammutab materjali meie ümber tihedasti põimunud suhtevõrgustikust ning lahkab suhtekliinikus üksindust, noorte esimesi romantilisi tundeid ja muudki, mida inimeste vastastikune olemine iga päev pakub.

NUKU noortestuudio on NUKU teatri juures tegutsev 2-aastase õppega teatristuudio, kus näitlejate, lavastajate ja loomeinimeste juhendamisel omandavad teatrikunsti algteadmisi 15–18aastased kooliõpilased. "Suhtlen, järelikult olen!" on kaks aastat stuudis õppinud noorte lõpulavastus.

Noortestuudiosse on oodatud kõik noored, kellele pakuvad huvi nukuteater täiskasvanutele ja visuaalsed väljendusvormid, aga ka füüsiline teater, improvisatsioon ja muusikaline eneseväljendus. Järgmised sisseastumiskatsed NUKU noortestuudiosse on sügisel 2018.

Kestus 1,5 h
Sobilik vanusele 12+

Vaata veel: