browser warning text

Suveõhtu legendid: The Sun, 2 Quick Start, Terminaator

Algaval suvel vallutavad Toila laululava Tanel Padar & The Sun, tänavune juubilar Jaagup Kreem ja Terminaator ning Pearu Paulus ja 2 Quick Start.

Tõtt-öelda ei mäletagi, millal viimati Toilas ja Ida-Virumaal sai näha eesti tippartiste ühel laval! Aga kõik on tänaseks jõudnud staatusesse "legendid" ning kontsertõhtu raames on, mida meenutada.

Tanel Padar on viimastel aastatel teinud oma isiklikus elus läbi suured muutused ja vahepeal tundus, et The Sun on jäänud tagaplaanile. Aga EI, Padar & The Sun on lahutamatud ning nagu ütleb laulusalm - "Kuula rock'n'roll'i, nüüd on õige aeg. Tõsta üles käed ja kaelast rebi krae".

Peamine tähelepanu läheb ansamblile Terminaator, kes alanud aastal tähistab 30. tegutsemisaastat ning ühtlasi peab oma juubelit. Üllatusi jagub, sest Termika repertuaaris on laule lihtsalt nii palju, et pidu võiks kesta kas või järgmise aastani.

Tõeline legend ja legendaarne ansambel 2 Quick Start toob publikuni oma tuntud laulud eesotsas Pearu Paulusega, keda Toila publik kindlasti ootab ja seekord astuvad nad lavale täiskoosseisus, kaheteistkümnekesi!

Kontsertõhtu algab kell 19.00 ning kulmineerub kell 02.00.

Õhtu jooksul on võimalik nautida suurepäraseid etteasteid, kus muusikalised vahepalad täidab Märt Rannamäe.

Meediapartnerina toetab üritust Star FM ning karastavad joogid toob kohale Saku.
Hea atmosfääri garanteerib meeleolukas publik!

Kontserdikava:

19.00 avatakse sissepääs
19.00-20.00 DJ Märt Rannamäe
20.00-21.00 THE SUN
21.00-21.30 DJ Märt Rannamäe
21.30-23.00 TERMINAATOR
22.30-23.00 DJ Märt Rannamäe
23.15-00.30 2 QUICK START
00.30-02.00 Suveõhtu disko

Kohapeal on avatud toitlustus ning spetsiaalne müügiala, kus serveeritakse jahutavaid kokteile ning Saku poolt karastavaid jooke.

Lastele on müramiseks batuudiala.