browser warning text

Taevakontserdid

Taevakontserdid tulevad taas ning muusikalist elamust pakuvad Mick Pedaja ja Tõnu Timm!

Taevakontserdi teeb muuhulgas eripäraseks intiimne õhkkond: igale õhtusöögile mahub vaid 22 kuulajat, kes istuvad ringis ümber artisti. Muusika kõrval saab taevarestoranile omaselt nautida põnevaid roogi mainekate restoranide menüüdest.

16. ja 19. juulil ühineb meiega Mick Pedaja.

Mick Pedaja on andekas laulja ja muusikakirjutaja Raplast, kelle eesmärk on oma muusikaga tuua kuulajatesse soojust ja rahu. Ta saab inspiratsiooni loodusest ja inimestest. Orgaaniline, ujuv ja kosmiline – need märksõnad kirjeldavad Micku muusikat kõige paremini!

17.-18. juulil külastab Taevakontserte Tõnu Timm.

Tõnu "Tõun" Timm on kitarrist, laulja ja laulukirjutaja ning ilmselt ainus havaikitarrimängija Eestis. Kui ta parajasti ei esine koos Jäääärega, Jaanus Nõgistoga, Bonzoga, Ilona Aasvere või Katrin Mandeliga, Barn Brothersi koosseisus või Brian Melvini kvartetis Brain Agvin, siis astub ta teie ette oma põnevate pillide saatel üksinda.

Inspireerituna merest ja Eesti saarterohkusest tutvustame sel aastal pilvede all Eesti saarte toidukultuuri ja selle eripärasid. Õige atmosfääri loob vahetu merelähedus ning imeline vaade Tallinna lahele. Hea õnne korral avaneb vaade isegi üle saarte.

Vaata veel: