browser warning text

Tartu Kõrgema Kunstikooli nahadisaini osakonna näitus "Specter"

Tartu Kõrgema Kunstikooli nahadisaini osakond näitab Pärnus üliõpilaste, vilistlaste ja õppejõudude loomingut.

Pärnu Keskraamatukogus on alates 1. märtsist 2017 avatud Tartu Kõrgema Kunstikooli nahadisaini osakonna näitus "Specter". Näitusel on eksponeeritud nii praeguste kui juba lõpetanud üliõpilaste tööd, aga ka osakonna õppejõudude looming. Näituse on kokku pannud nahadisaini ja restaureerimise eriala IV kursuse üliõpilased.

Raamatukogu I korrusel avatud näitus "Specter" annab ülevaate nahadisaini ja restaureerimise eriala üliõpilaste õppetööna ning eraprojektidena tehtud asjadest. Näha saab nii raamatuköiteid ja laekaid, kui ka värvikat valikut nahkkottidest ning aksessuaaridest. Kõrvuti üliõpilaste töödega on eksponeeritud osakonna õppejõudude ja vilistlaste looming.

"Me oleme kooliaastate jooksul täitnud erinevaid ülesandeid, mille hulka kuulus ka värvispektri kokkusegamine värvusõpetuses. Kui värviring on ülevaade värvidest ja nende omavahelisest seosest, siis meie näitus on justkui spekter meie osakonnaga seotud inimeste loomingulistest töödest ja neid ühendavatest joontest," kirjeldavad väljapanekut näituse kokku pannud nahadisaini osakonna üliõpilased Jana Jaanson, Tuuli Jõesaar, Kerli Jõgi, Stella Kajak ja Elise Kruusel.

Näitust saab külastada esmaspäevast reedeni kella 10-19 ja laupäeval 10-15.

Lisainfo:

Kristel Suigussaar
Tartu Kõrgem Kunstikool
nahadisaini osakond
osakonnajuhataja abi
+372 5816 8231
kristel.suigussaar@artcol.ee

Vaata veel: