browser warning text

Tartu Ülikooli suveülikool 2018

Tartu Ülikooli suveülikool toimub alates 2000. aastast ja on mõeldud kõigile, kel soovi ja tahet ennast erialaselt või huvialaselt täiendada.

Tartu Ülikool kutsub õpihuvilisi suveülikooli, kus saab puhkuse ühendada põnevate eri- ja huvialaste täienduskoolitustega.

19. korda toimuva suveülikooli programmis jagub nii põnevaid tööalaseid koolitusi ettevõtete esindajatele kui ka huvipakkuvat ajaloo-, keele-, kultuuri- ja kunstihuvilistele.

Augusti lõpuni on võimalik osaleda enam kui 30 koolitusel, mis toimuvad lisaks Tartule ka Tallinnas, Viljandis, Pärnus, Narvas, Läänemaal ja isegi Soomes.

Näiteks saab õppida juunikuus portreed joonistama ning omandada teadmisi , kuidas tänapäeval rahvarõivaid kanda.

Enamik koolitusi toimub augustikuus. Tartus on võimalus osaleda töösoorituse arendamise, USA presidentide ja isikuandmete kaitse koolitustel. Tallinnas saavad huvilised ülevaate inimeste ostukäitumist mõjutavatest teguritest ning andmekaitsereformist.

Hulgaliselt on kursusi psühholoogiahuvilistele. Eri kursustel jagatakse teadmisi selle kohta, kuidas alkoholiprobleemidega peresid nõustada, läbipõlemist ennetada ja uusi teadmisi paremini omandada.

Esimest korda toimub sel suvel linnaökoloogia kursus, kus tehakse ka jalutuskäik linnaloodusesse ja jagatakse näpunäiteid kuidas linnaloomadega toime tulla.

Lisaks toimuvad suveülikooli raames koolitused treeneritele Tartus, kangastelgedel kudumise koolitus Viljandis ja vene keele vestluskursus Narvas.

Vaata veel: