browser warning text

Tartu Ülikooli teaduskooli kursused

Kas tahaksid teada, mis on ahne logaritm ja kuidas kasutada seda seljakoti probleemi puhul? Mõtiskled, kuidas luua kodu või kooli lähedal kasutajasõbralikku linnaruumi? Või huvitab sind hoopis universumi kärgstruktuur?

Tartu Ülikooli teaduskool kutsub 7.-12. klasside õpilasi osalema e-kursustel, et õppida põhjalikumalt huvipakkuvat ainet, valmistuda olümpiaadideks või avastada endas geenius.

2018.-2019. õppeaastal on valikus kolm uut põnevat kursust. Kogenud informaatikahuvilised saavad täiendada oma teadmisi ja oskusi võistlusprogrammeerimise jätkukursusel. Linnaplaneerimise koolitusel leiad praktilisi rakendusi kooligeograafiale ja mõtled loovalt kaasa oma kodu lähedal asuva keskuse planeerimisele. Valemeid pelgavad kosmosehuvilised tutvuvad imelise universumiga ja õpivad jäädvustama astronoomilisi objekte.

Tutvu kursustega valikuga ja vali välja oma lemmikud. Aruta vanemate ja õpetajaga, kes tasub sinu osavõtumaksu. Registreeru enne 20. septembrit 2018 ja ole valmis sügisel targemaks saama. Uutele kursustele registreerumine avatakse augustis.

Teaduskool pakub enam kui 40 kursust matemaatikast keeleteadusteni ja keemiast majandusõpetuseni. Kursustel osalemise eelduseks on õpilase huvi teema vastu ja valmisolek iseseisvalt töötada. Õppetöö algab oktoobris 2018 ja toimub peamiselt veebipõhiselt. Kursustel osalemine on tasuline.

Vaata veel: